Haberler tüm haberler

Çiğli'de Temizlik Çalışmaları Hız Kazandı

Çiğli Belediyesi, 27 Haziran-27 Ağustos tarihleri arasında planladığı ekstra temizlik harekatı ile tüm mahallelerde moloz toplama, kosa, budama, konteyner yıkama, konteyner dezenfekte ve sokak temizliği çalışmalarına hız verecek.

Çiğli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün koordine ettiği çalışmalara Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri destek veriyor. 27 Haziran Perşembe günü Atatürk Mahallesi’nden başlayacak olup; Temmuz ve Ağustos Ayı boyunca devam edecek çalışmalar 27 Ağustos Salı günü Kaklıç Mahallesi’nde sona erecek. Üç müdürlüğe bağlı ekiplerin eş zamanlı yürüteceği çalışmalar kapsamında; moloz toplama, kosa, budama, konteyner yıkama, konteyner dezenfekte ve sokak temizliği çalışması yapılacak.

Başkan Yıldız: “Ekiplerimiz eş zamanlı sahaya inecek”

Temizlik çalışmaları hakkında bilgi veren Çiğli Belediye Başkanı Onur Emrah Yıldız, “Mahallelerimizde yaptığımız incelemeler sonucunda tespit ettiğimiz moloz, kosa, budama, sokak ve çöp konteynerlerinin temizliğine yönelik geniş çaplı bir çalışma başlattık. Sasalı ve Kaklıç’ta önemli yol kat ettik. Diğer mahallelerimizle ilgili programımızı yaptık. Temizlik İşleri, Fen İşleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz aynı anda sahaya çıkacak. Bir mahallemizde ihtiyaç olan tüm temizlik çalışmalarını ekiplerimiz eş zamanlı bitirdikten sonra diğer mahallemize geçeceğiz. Böylece hiçbir mahallemizin temizlik ile ilgili bir eksiği kalmayacak. Bu büyük temizlik harekatımızın ardından mahallelerimizin mevcut durumunu korumak adına temizlik çalışmalarımıza düzenli olarak devam edeceğiz. Temizlik ile ilgili sorunları Çiğlimizin gündeminden çıkarıp, hayata geçireceğimiz yeni hizmet ve projelere odaklanacağız” ifadelerini kullandı.

26 Haziran 2024 13:12:04

İletişim Bilgilerimiz

TELEFON : +90 232 935 55 35

WHATSAPP : +90 538 011 47 47

e-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr

ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1. Sokak No:1 Çiğli / İZMİR

Çiğli Belediyesi'nde Ara


Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü © 2022