Haberler tüm haberler

Çiğli Belediyesi’nde Vezneler Hafta Sonu Açık Olacak

Çiğli Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik vergisinin 1. taksit ödemeleri için veznelerini hafta sonu 10:00 ile 15:00 saatleri arasında açık tutacak. Vergi ödemesi yapacak vatandaşlar sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacak.

Çiğli Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, son ödeme tarihi 31 Mayıs Pazartesi günü olan Emlak ve Çevre Temizlik vergisinin 1. taksit ödemelerini henüz yapmamış vatandaşların mağduriyet yaşamaması için 29-30 Mayıs 2021 tarihlerinde görev başında olacak. Sokağa çıkma kısıtlamasının devam edeceği hafta sonunda vergi ödemesi yapmak isteyen vatandaşlar, önceki dönem vergi ödeme belgelerini denetim yapacak kolluk kuvvetlerine göstererek Çiğli Belediye binasına gelebilecek. Mali Hizmetler Müdürlüğü yetkilileri, Emlak ve Çevre Temizlik vergisinin 2021 yılı 1. taksitinin yeni açıklanan yapılandırma affı kapsamında olmadığını belirtti. Vergi mükellefi vatandaşlar, ödemelerini belediyeye gelmeden https://e-belediye.cigli.bel.tr adresinden de yapabilecek.

Limonata ikramı yapılıyor

Yaz sıcaklarının başlamasıyla birlikte vergi ödemesi yapmak için belediyeye gelen vatandaşlara soğuk limonata ikramı da yapıyor. Limonata ikramı hafta sonu da devam edecek.

İletişim Bilgilerimiz

TELEFON : +90 232 935 55 35

WHATSAPP : +90 538 011 47 47

e-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr

ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1. Sokak No:1 Çiğli / İZMİR

Çiğli Belediyesi'nde Ara


Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü © 2022