Haberler tüm haberler

Çiğli Belediyesi Ramazan Ayı Hazırlıklarını Tamamladı

Çiğli Belediyesi tarafından, Ramazan ayı dolayısıyla ilçe genelindeki camilerde temizlik çalışması ve tek kullanımlık seccade dağıtımı gerçekleştirildi.

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Ramazan Ayının başlamasına kısa bir süre kala Çiğli İlçe Müftüsü Fetüllah Uydaş’ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Çiğli Belediyesi’nin Ramazan Ayına yönelik hayata geçirdiği hizmetler ve Covid-19 salgınına karşı alınan tedbirlerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Gümrükçü: “Gerekli tedbirleri aldık”

Salgınla mücadelenin Ramazan Ayında zaafa uğramaması adına gerekli tüm tedbirleri aldıklarını ifade eden Başkan Gümrükçü, “Çiğli Belediyesi olarak, çok uzun zamandır Covid-19 salgınıyla hummalı bir mücadele veriyoruz. Mübarek Ramazan Ayında vatandaşlarımızın ibadetlerini hijyenik şartlarda yerine getirebilmesi amacıyla ilçemiz sınırları içerisindeki tüm camileri dip bucak temizledik. Salgının temas yoluyla bulaşmaması için camilere tek kullanımlık seccade desteğinde bulunduk. Vatandaşlarımızın maske, mesafe ve hijyen kurallarına azami derece dikkat etmelerini rica ediyoruz. Hep birlikte kurallara uyarsak güzel bir Ramazan Ayını geride bırakırız” dedi. 

İletişim Bilgilerimiz

TELEFON : +90 232 935 55 35

WHATSAPP : +90 538 011 47 47

e-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr

ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1. Sokak No:1 Çiğli / İZMİR

Çiğli Belediyesi'nde Ara


Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü © 2022