Haberler tüm haberler

Çiğli Belediyesi “Gençlik Birimini” Kuruyor

Çiğli Belediyesi, gençlere yönelik hizmet ve projelerin tek bir merkezden yürütülmesi amacıyla Gençlik Çalışmaları Birimini kuruyor.

Başkan Utku Gümrükçü öncülüğünde gerçekleştirilen Nisan ayı olağan meclis toplantısının ana gündem maddesi encümen ve komisyonların belirlenmesi oldu. Meclis görüşmesinde gençlerin belediye hizmetlerinden daha aktif yararlanabilmesi adına Gençlik Çalışmaları Biriminin kurulması kararı da alındı.

Gümrükçü: “Gençlerimizin umudunu yeniden yeşerteceğiz”

Gençlik Çalışmalar Birimi hakkında bilgi veren Başkan Gümrükçü “Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu sıkıntılı süreçten en fazla etkilenen kesimlerin başında gençlerimiz geliyor. Gerek eğitim gerek sosyalleşme anlamında ciddi sıkıntıları var. Umudunu yitiren gençlerimiz geleceğini yurtdışında planlamak üzere ülkemizi terk ediyor. Çiğli olarak bizde önemli bir genç nüfusa sahibiz. Dershane, burs, üniversite eğitimini başka şehirlerde alacak öğrencilere bavul desteği ve düzenlediğimiz sportif etkinliklerle gençlerimize birçok farklı konuda hizmet sunuyoruz. Gençlerimizin bu hizmetlere ulaşılabilirliğini kolaylaştırmak ve hizmet çeşitliliğini artırmak amacıyla Gençlik Çalışmaları Birimini kurma kararı aldık. Gençlerimizin umudunu yeniden yeşertmek ve ülkemizin geleceğini onlarla şekillendirmek için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İletişim Bilgilerimiz

TELEFON : +90 232 935 55 35

WHATSAPP : +90 538 011 47 47

e-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr

ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1. Sokak No:1 Çiğli / İZMİR

Çiğli Belediyesi'nde Ara


Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü © 2022