YUKARI
Kurumsal / Başkan Yardımcıları

Ali Rıza KÖÇER

1958'de Muş'un Varto ilçesinde doğdu.
1972 yılından beri Çiğli'de ikamet etmektedir. Ortaokulu ve liseyi İzmir'de okudu.
1985 yılında Koçer İnşaat Ltd. Şirketini kurarak çalışma hayatına başladı.
1997-2011 yılları arasında Çiğli CHP ilçe Başkanlığı ve Kurultay delegeliği görevinde bulundu.
İzmir Ticaret Odası dahil olmak üzere sivil toplum örgütlerine üyedir.
Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Barbaros KİRİŞ

1978 yılında İzmir-Çiğli’de doğdu. İlkokulu Çiğli’de, ortaokulu Karşıyaka’da okuduktan sonra lise eğitimini İzmir Atatürk Lisesi’nde tamamladı. 2000 yılında Celal Bayar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. Hali hazırda İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde Deprem Mühendisliği üzerine yüksek lisans yapmaktadır.

Askerlik görevini Erzincan’da Asteğmen olarak yaptıktan sonra 2002-2005 yılları arasında özel sektörde şantiye şefi ve proje mühendisi olarak çalıştı. 2005 yılında kendi firması Deba Mimarlık Mühendislik İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti’ni kurarak özellikle Çiğli’de sayısız proje ve inşaata imza attı.

2013 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın açtığı ‘’Riskli Yapı Tespit‘’ sınavında dereceye girerek İzmir’de ilk “Kentsel Dönüşüm Lisansı” alan 16. firma oldu. Kentsel dönüşüm ve riskli yapı tespiti konusunda birçok projede görev alan Barbaros KİRİŞ, İnşaat Mühendisleri Odası’nda aktif olarak proje mühendisleri komisyonu ve kentsel dönüşüm komisyonlarında görevler yaptı.

2005 yılından bu yana aktif siyasetin içinde bulunan Barbaros KİRİŞ çeşitli zamanlarda il ve ilçe delegeliği ile CHP İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

İnşaat Mühendisleri Odası ve İzmir Ticaret Odası gibi çeşitli kurum ve kuruluşlara da üye olan Barbaros KİRİŞ evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

Medet ÇAKAR

1964 yılında Malazgirt'te doğdu. Orta ve lise öğrenimini Malazgirt Alparslan Lisesi'nde tamamladı. Daha sonra, Sosyal Bilimler Önlisans ve İktisat Fakültesi'ni okudu.

Malazgirt Belediyesi'nde tahakkuk ve tahsilat şefi olarak memuriyete başladı.Hesap İşleri Müdürü, Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yaptı. Doğu Anadolu Kalkınma Programı(Eastern anatolia Development) ve AB Hibe Proje uygulaması eğitimi aldı.AB Proje Sertifikası sahip bu kapsamda ki projelerin mali koordinatörlüğünü yaptı. Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü muhasebe yetkilisi sertifikasına sahiptir.
Medet Çakar evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Muharrem ASLAN


1964 yılında Amasya Merzifon'da doğdu.İlk ve orta öğrenimini Gümüşhacıköy ilçesinde tamamladıktan sonra İstanbul Halkalı Tarım Meslek Lisesi'ni bitirdi.2 yıl Tarım Bakanlığı'nda görev aldı.1988 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni tamamladı.1991 ve 2004 yılı arası Karşıyaka Belediyesi'nde mühendis olarak görev yaptı.2004'den itibaren Çiğli Belediyesi'nde başkan koordinatörlüğü yaptı Halen başkan yardımcısı görevini sürdürmektedir.Evli ve bir çocuk babasıdır.
 

Sevil BORAN


1962 Denizli doğumlu evli ve bir çocuğu var.Halkla ilişkiler mezunudur.
 

Tülin KOÇ

İzmir doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladı. İşletme Fakültesi mezunudur. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Turizm İşletme Yüksek Lisans Eğitimini tamamlayan, Tülin KOÇ Doktora hazırlık öğrencisidir. 1989 yılında İzmir Konak Belediyesi’nin açmış olduğu memuriyet sınavını kazanarak belediyecilik hayatına başladı. Konak Belediyesi’nde İşgaliye Şefliği, Gelir Vergi Dairesi, Protokol Müdürlüğü, İktisat İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü gibi çeşitli birimlerde 10 yıl süre ile görev yaptı. 1999 yılında İzmir Çiğli Belediyesi’ne naklen atandı. Gelir Müdürlüğü, Hesap İşleri Müdürlüğü görevlerini yürüttü. 2001 yılında Belediye Başkan Yardımcılığına atandı. Birçok sosyal sorumluluk projesinde görev aldı. Evli ve bir çocuk annesidir.

KATILDIĞI EĞİTİM VE SEMİNERLER

Kadın, engelli, yaşlı ve çocukların yaşam koşullarının iyileştirilmesi, adil ve kaliteli hizmet alabilmeleri için yerel yönetimlere düşen sorumluluklar konusunda çeşitli eğitim ve seminerler. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü ''Engelsiz Yaşam'', ''Kadın Olmak'', ''Çocuk ve Çevre'' Eğitimleri. ODER(Otistik Çocukları Tanıyalım, Anlayalım) Semineri. ÇEKEV(Kadın Dayanışma) Eğitim ve Seminerleri. KADER(Kadınları Destekleme) Eğitim ve Seminerleri İZMİR PARANTEZ EĞİTİM (Kişisel Gelişim) Etkili ve Güzel Konuşma, Liderlik, Anlayarak Hızlı Okuma, Hafıza Güçlendirme, Etkili Sunuş Teknikleri. Hızlı Karar Verme, Sorun Çözme Teknikleri, Takım Çalışması Eğitimleri.

KABUL EDİLEN BİLİMSEL ARAŞTIRMA ÇALIŞMALARI

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi BAP Proje Birimi Başlangıç Tarihi: 01.04.2013 (Devam Ediyor)

Proje Amacı: İZMİR AŞIK VEYSEL REKREASYON ALANI (231 Dönüm üzerine kurulmuş bir rekreasyon alanında bölge ve bölge dışından katılımcılar, alanın genel özellikleri, sunduğu aktiviteler ve bunların uygunluğu araştırılmaktadır. Prof.Dr.Cengiz DEMİR ( Dekan ) Yrd.Doç.Dr.Serkan ÇELİK (Proje Yürütücüsü) Yrd.Doç.Dr.Özgür Hakan ÇAVUŞ (Proje Yardımcısı) Turizm İşletmeciliği Yüksek Lisans -Tülin KOÇ (Proje Yardımcısı)

AKADEMİK SUNUM VE SEMİNERLERİ YÖNETİM İLKELERİ (Mükemmel Liderler ve Zamanın Ruhu) Konulu Sunum-Katip Çelebi Üniversitesi (Ekim 2012)

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (Franchise Anlaşmaları) Sunumu-Katip Çelebi Üniversitesi (Kasım2012)

TURİZM EKONOMİSİ (Turizmde Tüketici Dengesi) Konulu Sunum-Katip Çelebi Üniversitesi (Kasım 2012)

SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM (İzmir Çiğli İlçesi Kuş Cenneti ve Alternatif Turizm Faliyetleri) Konulu Sunum- Katip Çelebi Üniversitesi (Aralık 2012)

SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM (Çevre ve Doğal Kaynakların Korunması) Konulu Seminerler-İzmir Vali Nevzat Ayaz Lisesi(Şubat 2013) İzmir Gürçeşme Lisesi(Şubat 2013) İzmir Şükrü Seher Ergil Lisesi(Şubat 2013)

 
Kurumsal

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr
ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2019 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.