Haziran ayı meclis toplantımız 1 Haziran Perşembe günü saat 18:00'da yapılacaktır.

Kapat
YUKARI
MECLİS / / Meclis Gündemi / ARALIK 2011 GÜNDEMİ

T.C ÇİĞLİ BELEDİYESİ MECLİS GÜNDEMİ

05/12/2011 (Pazartesi)

(SAAT: 17:00)


A- Başkan Tarafından Meclisin Açılışı.

B-2011 Ekim ve Kasım Ayı Meclis Toplantılarına Ait Tutanakların Okunup Oylanması.
C-Başkan ve Meclis Üyelerince Verilecek Önergelerin Görüşülmesi.

1- İmar Planında Çok Amaçlı Belediye Hizmet Alanı olarak ayrılan 22677 ada 1 parselde kayıtlı 4462 m2’lik taşınmazın Belediyemize ait 120/2231(240) m2’lik hissemizin Büyükşehir Belediyesine satışı konusunun görüşülmesi.


2- Belediyemizin hizmet birimlerine ait bütçelerin; “Bütçede Fonksiyonel Sınıflandırmanın Birinci Düzeyleri Arasında” yapılması gereken aktarmaların konusunun görüşülmesi.

D-Komisyonlardan Gelen Raporların Görüşülmesi.

1- Bütün Komisyonlarına havale edilen konunun, Mecliste görüşülüp bir karar alınması.(Belediye Başkanlığımızca halen kullanılmakta olan, resmi tanıtıcı amblemimizde bazı değişiklikler yapılması konusunun görüşülmesi.)

 

2- İmar, Çevre ve Yerel Gündem 21 Komisyonlarına havale edilen konunun, Mecliste görüşülüp bir karar alınması.( İlçemiz sınırları içinde gelecekte oluşacak enerji taleplerinin karşılanabilmesi için yapılan planlamalarda elektrik trafosu yapılması gerekli imar plan değişikliğinin yapılması hususunun görüşülmesi.)

 

3- Bütün Komisyonlara havale edilen konunun, Mecliste görüşülüp bir karar alınması. (İbadethane olarak kabul edilen Cem Evleri için yer tahsisi ile ilgili İmar düzenlenmesi konusunun görüşülmesi.)

 

4- Plan ve Bütçe ile Hukuk Komisyonlarına havale edilen konunun, Mecliste görüşülüp bir karar alınması. (Belediyemiz hizmetlerinin yerine getirilmesinde ihtiyaç duyulan ve 2012 yılında da çalıştırılması düşünülen sözleşmeli personellere ilişkin konuların görüşülmesi.)

 

5- İmar, Hukuk ile Plan ve Bütçe Komisyonlarına havale edilen konunun, Mecliste görüşülüp bir karar alınması. (Belediyemizin’ de hissedarı olduğu tapunun Çiğli İlçesi, Balatçık Mahallesi 27K.1C pafta, 21740 ada ,7 parselde kayıtlı olan 1081,00 m2 lik taşınmazın , Belediyemiz adına satın alınması hususunun görüşülmesi.)

 

6- İmar, Hukuk, Çevre ve Yerel Gündem 21 Komisyonlarına havale edilen konunun, Mecliste görüşülüp bir karar alınması.( İlçemiz Harmandalı Mahallesinde 28J-2C, 28K-ID paftada yer alan Park Alanı içersinde kalan kamuya terkli alanda trafo yeri ayrılmasına ilişkin hazırlanan imar plan değişikliği konusunun görüşülmesi.)

 

7- Hukuk, Mahalle Bölünmesi ve Sınır Tespit Komisyonlarına havale edilen konunun, Mecliste görüşülüp bir karar alınması. (İlçemiz Sınırları içersinde bulunan Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi’nin tüzel kişiliği ve Ulusal Veri Tabanı’nda A.O.S.B Mahallesi’nde ikamet kaydı bulunmaması sebebiyle 5393 sayılı Belediye Kanununun 9. maddesi hükümleri gereğince mahallenin kaldırılması konusunun görüşülmesi.)

 

E- Dilek ve Temenniler.

F- Toplantıya Katılmayan Meclis Üyelerinin Mazeretlerinin Oylanması.

G- Bir Sonraki Meclis Toplantı Tarihinin Belirlenmesi.

H- Kapanış

Av.Metin SOLAK

Belediye Başkanı

Güncelleme Tarihi : 21 Ocak 2013 / 15:47:20

MECLİS

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2016 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.