Haziran ayı meclis toplantımız 1 Haziran Perşembe günü saat 18:00'da yapılacaktır.

Kapat
YUKARI
MECLİS / / Meclis Gündemi / EYLÜL 2012 AYI MECLİS GÜNDEMİ

EYLÜL 2012 AYI MECLİS GÜNDEMİ

08/2012

 T.C.
ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI
EYLÜL 2012 AYI MECLİS GÜNDEMİ
03/09/2012
(PAZARTESİ)
( SAAT: 17:30 )

A-Başkan Tarafından Meclisin Açılışı.
B-2012 Ağustos Ayı Meclis Toplantısına Ait Tutanakların Okunup Oylanması.
C-Başkan ve Meclis Üyelerince Verilecek Önergelerin Görüşülmesi.

GÜNDEM:
1- Belediyemizin yerel hizmetlerinin etkin verimli ve hızlı bir biçimde yerine getirilebilmesi için ihtiyaç duyulan, 2 (iki) adet Yarı Panelvan Sahipsiz Havyan Toplama Aracının, 3 (Üç) adet Çöp Kamyonu, 3 (Üç) adet Açık Kasa Çift Sıra Kamyonet, 2 (İki) adet Vakumlu Yol Süpürme Aracı, 1 (Bir) adet 16+1 kişilik Otobüs, 1 (Bir) adet Traktör ve 1 (adet) 200 KVA Jeneratör araçlarının satın alınması konusunun görüşülmesi.

D-KOMİSYONLARDAN GELEN RAPORLARIN GÖRÜŞÜLMESİ.

  1. İmar ve Hukuk Komisyonlarına havale edilen konunun, Mecliste görüşülüp bir karar alınması.
    (İlçemiz B.Çiğli Mahallesi 22228 ada 5 parselin kamulaştırılması işlemine yapılan itirazın görüşülmesi.)
  2. Hukuk, Kadın Erkek Eşitliği, Yerel Gündem 21 ve Eğitim Kültür Spor ve Yardımlaşma Komisyonlarına havale edilen konunun, Mecliste görüşülüp bir karar alınması.( İlçemizde yaşayan Kadınların farkındalık, katılım ve üretimini sağlayan semt evlerinin yapılması konusunun görüşülmesi.)
  3. Hukuk ve Eğitim Kültür Spor ve Yardımlaşma Komisyonlarına havale edilen konunun, Mecliste görüşülüp bir karar alınması.( Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde Trafik Tescil Şube Biriminin oluşturulması ve bu birimin Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmenliğinin görüşülmesi)
  4. Hukuk, Eğitim ve Sağlık Komisyonlarına havale edilen konunun, Mecliste görüşülüp bir karar alınması.( Belediyemiz Veteriner İşleri Müdürlüğünün, Görev Yetki ve Çalışma Esaslarına İlişkin Yönetmeliğinde yapılması gereken değişiklik hususunun görüşülmesi.)
  5. Hukuk, Plan ve Bütçe, İmar ve Çevre  Komisyonlarına havale edilen konunun, Mecliste görüşülüp bir karar alınması.( İlçemiz Çiğli Aydınlıkevler Mahallesi 26L-ID pafta 1140 ada 6 parselin 5 (beş) yıllık İmar Programına eklenmesi hususunun görüşülmesi.)
  6. İmar, Hukuk, çevre ve Sınır Tespit Komisyonlarına havale edilen konunun, Mecliste görüşülüp bir karar alınması.( İlçemiz B.Çiğli Ova Kesimi 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı doğrultusunda hazırlanan, 1/1000 ölçekli B.Çiğli Ova Kesimi uygulama imar plan değişikliği hususunun görüşülmesi.)
  7. Hukuk ve Eğitim Kültür Spor ve Yardımlaşma Komisyonlarına havale edilen konunun, Mecliste görüşülüp bir karar alınması.( Belediyemizin Memur Personeline ilişkin Norm Kadroda yer alan boş kadrolarda yapılması gereken değişiklik hususunun görüşülmesi.)

E- Dilek ve Temenniler.
F- Toplantıya Katılmayan Meclis Üyelerinin Mazeretlerinin Oylanması.
G- Bir Sonraki Meclis Toplantı Tarihinin Belirlenmesi.
H- Kapanış

Av. Metin SOLAK
Belediye Başkanı

Güncelleme Tarihi : 21 Ocak 2013 / 15:44:21

MECLİS

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2016 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.