YUKARI
HABERLER / Güncel

Yazar Fakir Baykurt Çiğli’de Etkinliklerle Anıldı 16 Ekim 2019 11:19:11

Köy enstitüsü kökenli edebiyatçılar içinde eserleri geniş kitlelere ulaşmış değerli yazar Fakir Baykurt vefatının 20. yıl dönümünde Çiğli’de bir dizi etkinlikle anıldı.

haber detayı

Başkan Gümrükçü Çiğlililere Gelecekteki Çiğli’yi Anlattı 15 Ekim 2019 09:40:29

Çiğli halkıyla bir araya gelen Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğli’de yapılması planlanan projeleri detaylarıyla açıklayarak “Geleceğin Kenti Çiğli”yi anlattı.

haber detayı

Yılın En’Lerinde Üç Plaket Çiğli Belediyesi’Ne 15 Ekim 2019 08:53:37

2019 yılında Akdeniz, Avrupa ve dünyadan yapılan spor şampiyonalarında dereceye girenlere verilen “Yılın Enleri” ödül töreninde Çiğli Belediyespor’dan iki sporcu ve antrenörleri plaketle ödüllendirildi.

haber detayı

Sanatın Kenti Çiğli 11 Ekim 2019 11:03:01

Çiğli’yi sanat alanında İzmir’de öncü kentlerden biri haline getiren Çiğli Belediyesi, kültür sanat kurslarının çeşitliliğini artırarak her yaştan vatandaşa dilediği alanda eğitim alma ve aktivitelerde bulunma fırsatı sunmaya devam ediyor.

haber detayı

Yükümlü Vatandaşlar Çiğli Belediyesi’nde Kamu Yararına Çalışacak 10 Ekim 2019 09:56:19

Çiğli Belediyesi bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, yükümlü vatandaşların toplumsal yaşama katılmasını ve üretimde pay sahibi olmasını sağlamak amacıyla Karşıyaka Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile iş birliği protokolü imzaladı.

haber detayı

Çiğli’de Fakir Baykurt Adı Yaşayacak 9 Ekim 2019 11:50:49

Çiğli Belediyesi, Türk Edebiyatı’nın değerli yazarlarından Fakir Baykurt’u, vefatının 20. yıl dönümünde düzenleyeceği bir dizi etkinlikle anacak. Belediye etkinliklerinin yapıldığı salona “Çiğli Belediyesi Fakir Baykurt Salonu” adı verilecek.

haber detayı

Çiğli’de Kış Hazırlığı 8 Ekim 2019 15:25:42

Çiğli Belediyesi kentte bulunan park, refüj, kaldırım, cami, okullarda bulunan ağaçların budama çalışmaları yaptı.

haber detayı

Çiğli Belediye Şantiye Spor Zaferle Başladı! 8 Ekim 2019 08:39:44

Çiğli Belediye Şantiye Spor katıldığı Cumhuriyet Kupası Turnuvası’nın ilk maçına galibiyetle başladı.

haber detayı

Başkan Utku Gümrükçü Çiğlili Sanatçılarla Bir Araya Geldi 7 Ekim 2019 14:37:40

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, aralarında ressam, heykeltıraş, yazar ve şairlerin yer aldığı Çiğli’de yaşayan sanatçılarla bir araya geldi.

haber detayı

Hayvan Hakları Sözleşmesi İmzalandı 7 Ekim 2019 08:51:50

Çiğli’de yaşayan tüm hayvanlar adına Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve kanser tedavisi gören barınak köpeği Foks ile Hayvan Hakları Sözleşmesi imzanladı. Başkan Gümrükçü’nün imzasının bulunduğu sözleşmeye Foks’un pati baskısı yapıldı.

haber detayı

AIESEC’li Öğrenciler İngilizce Öğretiyor 4 Ekim 2019 12:46:17

Dünyanın en büyük gençlik organizasyonu olan AIESEC programı kapsamında 6 farklı ülkeden Çiğli’ye gelen 15 üniversite öğrencisi, Çiğli Belediyesi’nin farklı birimlerinde gerçekleştirilen projelerde gönüllü olarak çalışmaya başladı.

haber detayı

Çiğli’de Okul Kantinlerine Hijyen Denetimi 4 Ekim 2019 12:45:46

Çiğli Belediyesi zabıta ve sağlık işleri müdürlüğü ekipleri tarafından, öğrencilerin sağlıklı beslenmesine yönelik gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında ilçede bulunan ilk ve orta dereceli okulların kantinleri denetlendi.

haber detayı

Çiğli İnsan Hakları Kenti Olmak İçin Kolları Sıvadı 4 Ekim 2019 12:44:09

İzmir Barosu öncülüğünde hazırlanan “İzmir İnsan Haklarının Başkenti Vizyon Belgesi”ne Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü imza attı.

haber detayı

Çiğli’de Plaka Basımı Başladı 4 Ekim 2019 12:39:14

Çiğli Belediyesi ile Çiğli Şoförler ve Otomobilciler Kamyonlar ve Kamyonetçiler Esnaf Odası işbirliğinde gerçekleştirilen girişimler sonucunda, araç plakaları artık Çiğli’de basılıyor. Çiğlili vatandaşlar bundan sonra plaka işlemleri için başka ilçelere gitmek zorunda kalmayacak.

haber detayı

Başkan Gümrükçü Mahalle Buluşmalarına Devam Ediyor 4 Ekim 2019 12:39:00

Belediye binası yerine mahallelerde vatandaşla bir araya gelmeye özen gösteren Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, bu kez Balatçık ve Küçükçiğli sakinleriyle buluştu. Mahalle muhtarlık binalarının yanına masa koyan Başkan Utku Gümrükçü, vatandaşın oturacağı sandalyeler ve ikram aracıyla gittiği 2 mahallede vatandaşın talep, öneri ve sorunlarını dinledi.

haber detayı

Çiğli’de Türküler Hep Birlikte Söylendi 4 Ekim 2019 11:20:23

Çiğli Belediyesi’nin yaz aylarında başlattığı sokakta sanat etkinlikleri Eylül ayında da devam ediyor. Sanata ve sanatçıya verdiği önemle kültürel anlamda birçok başarılı projeye imza atan Çiğli Belediyesi, Evka 5 sakinlerini Türk halk müziği korosuyla buluşturdu.

haber detayı

Çiğli, Atatürk Büstü ile Donatılıyor 4 Ekim 2019 11:17:21

Çiğli Belediyesi, ilçede ihtiyacı bulunan okul ve muhtarlıklara Atatürk Büstü hediye ederek fark yaratmaya devam ediyor.

haber detayı

Başkan Gümrükçü Çiğli’deki STK’lara Geleceğin Kenti Çiğli’yi anlattı 4 Ekim 2019 11:08:55

Çiğli’deki bütün sivil toplum örgütlerini bir araya getiren Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğli’de yapılması planlanan projeleri açıklayarak “Geleceğin Kenti Çiğli”yi anlattı.

haber detayı

“Haylaz Pati” Çiğli’yi Geziyor

Mahallelerde sergilediği çocuk oyunlarıyla miniklerin eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan Çiğli Belediyesi, bu kez “Haylaz Pati” isimli müzikli çocuk oyununu mahallelerde sahnelemeye başladı.

haber detayı

Çiğli’de Sokaklar Temizlendi

“Temiz Çevre Sağlıklı Yaşam” prensibiyle tüm mahallelerde çalışmalarını sürdüren Çiğli Belediyesi, 21 Eylül Dünya Temizlik Günü kapsamında Maltepe ve Yeni Mahalle’de temizlik çalışması yaptı.

haber detayı

Çiğli'de Hareketli Cumartesi; Hem Sokaklar Temizlenecek Hem de Bisiklet Sürülecek

“Temiz Çevre Sağlıklı Yaşam” prensibiyle tüm mahallelerde çalışmalarını sürdüren Çiğli Belediyesi, 21 Eylül Dünya Temizlik Günü kapsamında Maltepe ve Yeni Mahalle’de temizlik çalışması başlatırken, “Avrupa Haraketlilik Haftası” nedeniyle de akşamüstü sporseverlerle bisiklet sürülecek.

haber detayı

ÇİBEM'de Ders Zili Küçükler İçin Çaldı

Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezi'nde (ÇİBEM) bu hafta 5-6-7 ve 8. sınıflar için eğitim destek kursları başladı. 6. sınıfların ilk derslerinden birine giren Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Cumhuriyet, demokrasi ve yurttaşlık üzerine ders anlattı.

haber detayı

Çiğli Belediyesi “Kadın Dostu Kent” Taahhütnamesini İmzaladı

Toplumun yarısını oluşturan kadınlara yönelik projeler geliştirerek uygulamaya başlayan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Kadın Adayları Destekleme Derneği’nin hazırladığı “Kadın Dostu Kentler Taahhütnamesi”ni imzaladı.

haber detayı

Okulların İç ve Dış Cephe Boyası Çiğli Belediyesi’nden

Çiğli Belediyesi, bir yandan okul yönetimlerinden gelen talep üzerine ilçede bulunan ilk ve orta dereceli okulların bahçe düzeni ve tadilat gibi konulardaki eksiklerini giderirken, bir yandan da bakımlı ve temiz okullar için, okullara iç ve dış cephe boyası desteğinde bulunuyor.

haber detayı

Çiğli'de 2. Pati Dostları Festivali

Çiğli Belediyesi, hayvan severler ile patili dostları 2. kez düzenlenen “Pati Dostları Festivali”nde bir araya getirdi.

haber detayı

Çiğli’de “Yas-ı Muharrem Aşurası”

Çiğli Belediyesi, Muharrem ayı kapsamında ilçede bulunan 24 sivil toplum kuruluşuyla beraber Kasaplar Meydanı’nda “Yas-ı Muharrem Aşurası” etkinliği düzenledi.

haber detayı

Çiğli'de Sinan Meydan Rüzgarı

Cumhuriyet tarihi ve Atatürk üzerine araştırmalar yapan Tarihçi - Yazar Sinan Meydan, Çiğli Belediyesi’nin düzenlediği söyleşide Çiğli halkıyla buluştu.

haber detayı

Çiğli’de Barış Türküleri Söylendi

Gerçekleştirdiği kültür ve sanat etkinlikleriyle İzmir’de sanatın nabzını tutan Çiğli Belediyesi, “Zafer, Barış ve Kurtuluş” etkinlikleri kapsamında düzenlediği konser ve Yunan – Ege dans gösterileriyle Çiğli’de barış rüzgarları estirdi.

haber detayı

Çiğli’de İzmir’in Kurtuluşunun 97. Yılda 97 Bin Rozet

9 Eylül İzmir’in kurtuluşunun 97. yılında Çiğli Belediyesi tarafından 97 bin adet Atatürk rozeti yaptırıldı.

haber detayı

Çiğli’ye Makedonya’dan Kardeş Şehir Geldi

Çiğli ve Çaşka Belediyeleri arasında kardeş şehir protokolü imzalandı

haber detayı

Çiğli Sokaklarında Satranç Şenliği

Çocuk ve gençlerin sosyalleşmesi ve spor etkinliklerine katılım noktasında önemli adımlar atan Çiğli Belediyesi, düzenlediği “Sokakta Satranç Var” etkinliğiyle de fark yaratmaya devam ediyor.

haber detayı

Çibem'de Yeni Dönem İçin Zil Çaldı

Yüzlerce öğrencinin derslerine katkı sunularak öğrencilerin sınavlara hazırlandığı Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezi ÇİBEM’de, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılına başlandı. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü başarı oranını daha da yükselteceklerini söyledi.

haber detayı

Çiğli’de Levent Üzümcü Rüzgarı

Usta Tiyatrocu Levent Üzümcü, “Anlatılan Senin Hikayendir” oyunuyla Çiğlililere eğlence dolu bir gece yaşattı.

haber detayı

Satrançseverler Zafer Turnuvası’nda Buluştu

Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen “Zafer, Barış ve Kurtuluş” etkinlikleri kapsamında yapılan Zafer Turnuvası ile Ege Bölgesi’nden tüm satranç severler Çiğli’de bir araya geldi

haber detayı

Çiğli Belediyespor Sezonu Açtı 30 Agustos 2019 13:56:42

Çiğli Belediyespor Kulübü 2019 – 2020 sezon açılışı, Çiğli Atatürk Stadında düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleşti.

haber detayı

Kardeş Türküler’den Muhteşem Performans 30 Agustos 2019 13:54:03

Çiğli Belediyesi tarafından “Zafer, Barış ve Kurtuluş” etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türküler konseri Çiğli halkı tarafından büyük coşkuyla izlendi. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, konsere katılan sporculara ve Çiğli halkına daha yeşil bir Çiğli için çam fidanı dağıttı.

haber detayı

Kadın Dostu Kent Çiğli 28 Agustos 2019 09:15:02

Kurumsal dönüşüm süreci devam eden Çiğli Belediyesi’ne bağlı müdürlüklere bir yenisi daha ekleniyor.

haber detayı

Yaşar Aksoy’dan Büyük Taarruz Söyleşisi 27 Agustos 2019 11:24:11

Çiğli Belediyesi “Zafer, Barış ve Kurtuluş” etkinlikleri Gazeteci – Araştırmacı Yazar Yaşar Aksoy’un “Kurtuluş Savaşının 100. Yılı Anısına 26 Ağustos’tan 9 Eylül’e” söyleşisi ile başladı.

haber detayı

Çiğlili Minikler Drama’da Buluştu 27 Agustos 2019 09:56:20

Çiğli Belediyesi ile Ege Sanat Merkezi işbirliğinde düzenlenen çocuklara yönelik drama etkinliği birbirinden renkli anlara sahne oldu.

haber detayı

Çiğli’de Ekolojik Atölye 24 Agustos 2019 13:55:55

Çocuklarda çevre bilinci oluşturmak ve bilinçli tüketimi sağlamak amacıyla Çiğli Belediyesi tarafından başlatılan ekoloji temalı atölye çalışmalarında, evsel atıklar sanatsal ve işlevsel ürünlere dönüşüyor.

haber detayı

Çiğli’de Çocuk Tiyatrosu Şenliği Çiğli'de "Mikropsuz Bir Hayat" Var 23 Agustos 2019 10:21:28

Çiğli Belediyesi sıcak yaz akşamlarını düzenlenen aktivitelerle eğlenceli hale getirmeye devam ediyor. Mahallelerde sahnelenen ücretsiz tiyatro oyunu “Mikropsuz Bir Hayat” oyunuyla çocuklar hem hoş vakit geçiriyor, hem de sağlıklı yaşam konusunda bilgileniyorlar.

haber detayı

Kardeş Türküler Konserinde Yeşil Seferberlik 22 Agustos 2019 12:47:59

Çiğli Belediyesi tarafından “Zafer, Barış ve Kurtuluş” etkinlikleri kapsamında, Çiğli’de düzenlenecek Kardeş Türküler konserinde çam fidanı dağıtılacak.

haber detayı

Başkan Utku Gümrükçü’den Moloz Ekibine Teşekkür Belgesi 21 Agustos 2019 09:04:40

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, “temiz çevre, sağlıklı yaşam” ilkesiyle çalışmalarını üstün gayretle sergileyen belediye moloz ekibiyle bir araya geldi, teşekkür belgesi verdi.

haber detayı

Çiğli’de “Zafer, Barış ve Kurtuluş” Etkinlikleri Başlıyor 20 Agustos 2019 12:55:22

Çiğli Belediyesi tarafından, Büyük Taarruz, İzmir'in Kurtuluşu ve Dünya Barış Günü kapsamında 26 Ağustos – 10 Eylül tarihleri arasında "Zafer, Barış ve Kurtuluş" etkinlikleri düzenlenecek. Etkinlikler kapsamında kültür, sanat ve düşün alanından sanatçı, yazar ve araştırmacılar Çiğli’de buluşacak.

haber detayı

Başkan Gümrükçü Otogarda Üniversite Öğrencilerini Karşıladı 19 Agustos 2019 10:30:17

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğli’de bulunan İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’ni kazanarak İzmir’e kayıt yaptırmaya gelen öğrencileri İzmir Otogarında karşıladı.

haber detayı

Çiğli’de Çocuklara Tiyatro 16 Agustos 2019 10:30:10

Çiğli Belediyesi tarafından, ilçede yaşayan çocukların sıcak yaz aylarlarını eğlenceli geçirmeleri için yapılan günübirlik deniz gezisinin ardından, tiyatro şenliği düzenlendi.

haber detayı

Çiğli Belediyesi’nden Kadın ve Çocuklara Deniz Tatili 15 Agustos 2019 09:08:27

Hayata geçirdiği sosyal projelerle adından sıkça söz ettiren Çiğli Belediyesi, düzenlediği ücretsiz deniz tatili ile ilçede yaşayan kadın ve çocukları Seferihisar’a götürdü.

haber detayı

Evlere Sıcak Yemek Servisi 13 Agustos 2019 18:51:57

Çiğli Belediyesi, önemli sosyal projeleri arasında bulunan evlere sıcak yemek servisi hizmeti ile Çiğlili halkının yanında.

haber detayı

Çiğli’de Yaz-Kış Yüzme Keyfi 12 Agustos 2019 14:57:55

Hayata geçirdiği sprotif etkinliklerle İzmir’de sporun nabzını tutan Çiğli Belediyesi, spor okulları bünyesinde başlattığı yüzme kurslarıyla vatandaşlara yaz-kış yüzme imkanı sunuyor.

haber detayı

Çiğli’nin İncisi Kuş Cenneti Misafirlerini Bekliyor 11 Agustos 2019 15:52:00

8000 bin hektarlık alanıyla 289 farklı kuş türüne ev sahipliği yapan Çiğli’nin güzide turistlik merkezi Kuş Cenneti, turistlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

haber detayı

Çiğli’de Sahne Trockyablues’un 11 Agustos 2019 15:47:00

Çiğli Belediyesi, Kültür Müdürlüğü tarafından organize edilen Yaz Konserleri etkinlikleriyle Çiğlili vatandaşlara sıcak yaz akşamlarında müzik ziyafeti verilmeye devam ediyor.

haber detayı

Başkan Gümrükçü Personelle Bayramlaştı 9 Agustos 2019 16:14:25

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde belediye personeliyle bayramlaştı.

haber detayı

Başkan Gümrükçü Muhtarlarla Bayramlaştı 8 Agustos 2019 12:46:14

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi yerel yönetimlerin önemli paydaşlarından olan muhtarlarla bayramlaşmak üzere bir araya geldi.

haber detayı

Çiğli’nin Sporcu Ordusu 8 Agustos 2019 08:12:53

Hayata geçirdiği hizmet ve projelerle Çiğli’yi sporun cazibe merkezi yapma yolunda çalışmalarını sürdüren Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, spor okullarına devam eden sporcularla bir araya geldi.

haber detayı

Okul Öncesi Eğitimin Adresi Çiğli Belediyesi 7 Agustos 2019 09:35:11

Çiğli Belediyesi, deneyimli eğitmen kadrosu ve çeşitli sosyal aktivite imkanlarıyla faaliyet gösteren kreşi aracılığıyla, 3-6 yaş arası çocuklara okul öncesinde kaliteli eğitim vermek amacıyla hizmet sunmaya devam ediyor.

haber detayı

Zabıtalar Anlattı Başkan Gümrükçü Dinledi 6 Agustos 2019 10:13:43

Zabıta Haftası’nın 63. yıl dönümü kutlamaları kapsamında Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, halkın huzuru ve sağlığı için fedakarca çalışan zabıta personellerini makamında ağırladı.

haber detayı

Sokak Hayvanlarının Su Kapları Çiğli Belediyesi’nden 5 Agustos 2019 09:27:28

Çiğli Belediyesi tarafından özellikle yaz mevsimi sıcaklarında, su gereksinimlerini karşılamakta zorluk çeken sokak hayvanları için esnaf ve vatandaşlara bin adet su kabı dağıtıldı. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, hayvanseverlerle buluşup bina ve dükkan önlerine konmak üzere su kaplarını dağıttı.

haber detayı

Çiğli Kent Sempozyumunda Gediz Deltası Vurgusu 5 Agustos 2019 07:30:57

Çiğli Belediyesi Kent Sempozyumunun 3. ve son gününde, akademisyen ve uzmanlarca Gediz Deltası, kent, çevre ve kooperatifçilik konuları konuşuldu. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, “Sempozyumdan edindiğimiz bilimsel veriler ışığında proje ve hizmetlerimize yön vereceğiz” dedi.

haber detayı

CHP Genel Başkan Yardımcılarından Eğitim Politikası 4 Agustos 2019 11:32:44

Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen “Çiğli Kent Sempozyumu”nun ikinci gününde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcıları Doç. Dr. Yunus Emre ile Yıldırım Kaya yerel yönetimlerin eğitim politikasına ilişkin görüşlerini belirttiler.

haber detayı

Çiğli Kent Sempozyumu Başladı 2 Agustos 2019 12:35:11

Çiğli Belediyesi tarafından “Ekolojik Sürdürülebilir Bir Kent ve Adil Bir Yaşam” temasıyla düzenlenen Çiğli Kent Sempozyumu İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’nün açılış konuşmalarıyla başladı.

haber detayı

Çiğli’de Demokratik İşbirliği 2 Agustos 2019 08:58:03

Çiğli Belediyesi meclis toplantısında, demokratik işbirliğine gidilerek, belediyenin diğer kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlerinin takibi ve koordinasyonu için CHP ve AK Partili meclis üyelerinden oluşan alt yapı ve koordinasyon komisyonu kuruldu. Komisyon Çiğli için güç birliği oluşturacak.

haber detayı

Çiğlili Kadınlar Pilates Kursunda Buluşuyor 1 Agustos 2019 08:43:53

Çiğli Belediyesi tarafından, kadınların sosyal ve sportif faaliyetlere katılmalarını teşvik etmek amacıyla spor okulları bünyesinde başlattığı Pilates kurslarında her yaştan kadına sağlıklı egzersiz yapma imkanı sunuluyor.

haber detayı

Çiğli’de Sinema Şölenine Büyük İlgi 31 Temmuz 2019 09:29:12

Çiğli Belediyesi’nin ilçede yaşayan vatandaşlara, sıcak yaz aylarında kültürel aktivite alanları yaratmak amacıyla düzenlediği “Yaz Sinema Şöleni” birbirinden güzel filmlerle devam ediyor.

haber detayı

Çiğli Belediyesi Kent Sempozyumu Cuma Günü Başlıyor 2 Agustos 2019 14:49:08

Çiğli Belediyesi Kent Sempozyumu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP Genel Başkan Yardımcıları Yunus Emre ve Yıldırım Kaya ile 33 uzman ve akademisyenin katılımıyla 2 – 4 Ağustos tarihlerinde yapılacak.

haber detayı

ÇİBEM'den Üniversite Adayları İçin Tercih Desteği 29 Temmuz 2019 13:08:06

Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezi ÇİBEM tarafından üniversite tercihlerinde Çiğlili gençlerin daha etkin ve doğru tercih yapabilmeleri için tercih semineri düzenlendi.

haber detayı

Çiğli’de Kadın Her Yaşta Güzeldir Projesi 29 Temmuz 2019 07:02:48

Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle örnek belediye olan Çiğli Belediyesi, yaşlı ve engelli kadınlara yönelik başlattığı “Kuaför bakım hizmeti” büyük ilgi gördü.

haber detayı

Çiğli’de Harmandalı Sokakları Yıkandı 26 Temmuz 2019 10:04:06

Çiğli Belediyesi ile İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde Harmandalı bölgesindeki mahallelerde cadde ve sokaklar baştan sona dezanfektanlı sularla yıkandı.

haber detayı

Çiğli Mahallelerinde Sinema Şöleni 25 Temmuz 2019 09:04:50

Hayata geçirdiği sosyo-kültürel aktivitelerle beğeni toplayan Çiğli Belediyesi, gerçekleştireceği ücretsiz “Yaz Sineması” etkinliğiyle sıcak yaz günlerinde tatlı bir esinti estirecek.

haber detayı

Çiğli’de Mesai Uğur Mumcu Mahallesinde Başladı 24 Temmuz 2019 09:05:51

Çiğli Belediyesi, vatandaşların sorun ve ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek amacıyla gerçekleştirdiği “Şafak Mesaileri”ne Uğur Mumcu ve İnönü mahallesi ile devam etti.

haber detayı

Çevre Belediyeciliğinin Öncüsü Çiğli Belediyesi 23 Temmuz 2019 09:28:53

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından “sıfır atık” konusunda örnek belediye gösterilen Çiğli Belediyesi’ni, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı işbirliğinde yürütülen “Etkin Kentsel Atık Yönetimi Projesi” kapsamında incelemelerde bulunmak üzere teknik bir heyet ziyaret etti.

haber detayı

Çiğli’de Vatandaşa Sokakta Anket 22 Temmuz 2019 09:52:06

Geçtiğimiz haftalarda mahalle muhtarlıklarına sandık kurarak ilçe halkının görüşlerini tespit eden Çiğli Belediyesi tarafından bu kez Çiğli’nin en işlek noktalarında kurulan stantlarda vatandaşa anket yapmaya başlandı.

haber detayı

Çiğli Belediyesi Gençleri Satranç Masasında Buluşturuyor 20 Temmuz 2019 12:49:12

“Gülümseyen Çiğli” ilkesiyle hayata geçirdiği projelerle takdir toplayan Çiğli Belediyesi, Yaz Spor Okulları kapsamında başlattığı kursların eğitimini hız kesmeden sürdürüyor.

haber detayı

Çiğli’de Robotik Kodlama Eğitimleri Başladı 19 Temmuz 2019 08:42:43

Geleceğin Yazılımcılarını Yetiştirmek İçin Çiğli Belediyesi Harekete Geçti

haber detayı

Grup Mecaz’dan Unutulmaz Gece 18 Temmuz 2019 13:36:55

Çiğli Belediyesi tarafından organize edilen “Yaz Konserleri” etkinlikleri ile ilçede yaşayan vatandaşlara müzik ziyafeti vermeye devam ediyor.

haber detayı

Yavru Köpek 5 Metre Derinlikten Kurtarıldı 18 Temmuz 2019 09:59:10

Çiğli Ege Sanayi Sitesi Bölgesi’nde 5 metre derinliğindeki havalandırma borusundan düşerek toprak altında mahsur kalan yavru köpeğin yardımına Çiğli Belediyesi koştu.

haber detayı

Badminton’da Madalyalar Çiğli Belediyesi’nin 16 Temmuz 2019 11:29:54

11-12 Temmuz tarihlerinde Buca Afetevleri Spor Salonu’nda düzenlenen İzmir Badminton Şampiyonası’na Çiğli Belediyesi Badminton Takımı damga vurdu.

haber detayı

El Sanatları Kurslarına Büyük İlgi 13 Temmuz 2019 15:36:44

Çiğli Belediyesi tarafından açılan yaz dönemi el sanatları kurslarına büyük ilgi yaşanıyor

haber detayı

Çiğli’de Sandıklar Kuruldu 11 Temmuz 2019 10:25:11

Çiğli Belediyesi Türkiye’de bir ilke imza attı. Çiğli’de yaşayan vatandaşların beklentilerinin çok daha etkin karşılanması amacıyla mahalle muhtarlıklarına sandıklar kuruldu.

haber detayı

Çiğli’de Sanat Kursları Başladı 10 Temmuz 2019 08:49:40

Çiğli Belediyesi tarafından verilen görsel sanatlar yaz dönemi kursları başladı. Çeşitli branşlarda açılan kurslara yoğun ilgi yaşanırken, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü minik resim kursiyerlerini ziyaret etti.

haber detayı

Çiğli’de Yaz Konserleri Başlıyor 9 Temmuz 2019 09:08:23

Çiğli Belediyesi sıcak yaz günlerini açık havada düzenlenecek “Yaz Konserleri” ile şenlendiriyor.

haber detayı

Çiğli’de Büyük Stk Buluşması 8 Temmuz 2019 10:08:14

Katılımcı ve toplumcu belediyecilik anlayışının benimsendiği Çiğli Belediyesi’nde Başkan Utku Gümrükçü, Çiğli’nin bütün sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

haber detayı

Türkiye’de Bir İlk Belediye Personeli Ayda Bir Gün Evcil Hayvanıyla Mesaiye Geliyor 7 Temmuz 2019 19:18:22

Çiğli Belediyesi hayvan sevgisinin pekiştirilmesi adına Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, belediyede çalışan memur ve işçi personelin ayda bir gün evcil hayvanıyla mesaiye gelmesi uygulamasını başlattı.

haber detayı

Çiğli Sivas’ı Unutmadı 5 Temmuz 2019 10:57:22

Sivas katliamının 26. yıldönümünde, yitirilen 33 aydın için Çiğli Belediyesi tarafından anma etkinliği düzenlendi.

haber detayı

Çiğli Belediyesi, Avrupa Konseyine Partner Kent Olarak Kabul Edildi 5 Temmuz 2019 08:30:28

Çiğli Belediyesi’nin, Avrupa’nın en önemli projelerinden biri olarak kabul edilen Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Partner Kent başvurusu kabul edildi.

haber detayı

Milli Kütüphane Desteğiyle Çiğli’ye Kütüphane Kuruluyor 4 Temmuz 2019 12:10:41

Çiğli’ye büyük bir kütüphane kazandırmak için hazırlıklara başlayan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, İzmir Milli Kütüphane Vakfı Başkanı Ulvi Puğ ile görüş alışverişinde bulunmak ve ayrıntılar hakkında mutabakat sağlamak üzere bir araya geldi.

haber detayı

Çiğli Belediye Başkan Yardımcılarından “Mahalle Çalıştayları” 4 Temmuz 2019 08:21:14

Birlikte yönetelim anlayışı ile hizmetlerin üretildiği Çiğli Belediyesi’nde, her bir başkan yardımcısına bir mahallenin sorumluluğu verildi ve dört başkan yardımcısı sorumlu oldukları mahallelerde “Mahalle Çalıştayları”na başladı.

haber detayı

Çiğlili Kadınlar Uşakizade Köşkünde 3 Temmuz 2019 09:14:42

Çiğlili kadın ve çocuklar, Mustafa Kemal Atatürk ve Latife Hanım’ın ilk resmi nikahının kıyılarak Medeni Kanunun temelinin atıldığı Uşakizade Köşkünü ziyaret etti.

haber detayı

Başkan Gümrükçü'den İki Mahallede Şafak Mesaisi 25 Temmuz 2019 09:12:09

Makamını mahallelere taşıyarak vatandaş buluşmalarını gerçekleştiren Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü bir yandan da şafak mesaisine devam ediyor.

haber detayı

Barış Akarsu Doğum Gününde Anıldı 1 Temmuz 2019 08:58:39

Genç yaşta geçirdiği trafik kazasında yaşama veda eden rock müziğinin sevilen ismi Barış Akarsu doğum gününde, Çiğli’de kendi adını taşıyan parkta sevenleri tarafından anıldı. Gençleri bu anlamlı etkinlikte yalnız bırakmayan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, gençlerle birlikte sanatçının doğum günü pastasını kesti.

haber detayı

Çiğli’de Muhtarlar Zirvesi 1 Temmuz 2019 07:56:48

Daha katılımcı bir yönetim anlayışıyla hizmet üreten Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, mahalle muhtarları ve azalarıyla bir araya geldi.

haber detayı

Çiğli’de Mahalle Buluşmalarına Devam 28 Haziran 2019 08:02:35

Örnek bir uygulamaya imza atarak başkalık makamını mahallelere taşıyan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, bu kez Evka 5 ve Atatürk mahallesi sakinleriyle buluştu. Mahalle muhtarlık binalarının yanına masa koyan Başkan Utku Gümrükçü, vatandaşın oturacağı sandalyeler ve ikram aracıyla gittiği 4 mahallede vatandaşın talep, öneri ve sorunlarını dinledi.

haber detayı

Çiğli’deki Tüm Anaokullarına Diyetisyen Desteği 27 Haziran 2019 13:51:27

Çocukların erken yaşta doğru ve sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinmesi amacıyla Çiğli Belediyesi İzmir’de bir ilke imza atarak ilçedeki bütün anaokullarında çocuklara yönelik sağlıklı beslenme eğitimleri başlattı.

haber detayı

Çiğli’nin Gelecek Kuşakları İçin Teminatız 26 Haziran 2019 10:05:11

Çiğli Belediyesi tarafından, Yerel İzleme Araştırma ve Uygulamalar Derneğinin Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinin yerelleştirilmesi üzerine hazırladığı Sürdürülebilir Kentsel Gelişim Protokolü imzalandı.

haber detayı

İKÇ Üniversetesi’nden Ziyaret 25 Haziran 2019 10:14:22

Eğitimde marka kent olma yolunda eğitimcilerle bir dizi görüşmeler gerçekleştiren Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, ilk ve orta dereceli özel okullar ve anaokullarından sonra İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, rektör yardımcıları ve genel sekreter ile bir araya geldi.

haber detayı

Çiğli’de 2 Temmuz Sivas Olayları Anılacak 24 Haziran 2019 10:18:56

2 Temmuz Sivas katliamının 26. yıldönümünde Çiğli Belediyesi tarafından anma etkinliği düzenlenecek.

haber detayı

Zabıta Memurları Yavru Kartalı Kurtardı 23 Haziran 2019  13:07:20

Çiğli Belediyesi Zabıta ekipleri sokak kedisinin yakaladığı yavru kartalı kurtardı.

haber detayı

Çiğli’de Başkanlık Makamı Mahalellere Taşındı 21 Haziran 2019 09:34:17

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, örnek bir uygulamaya imza atarak belediye başkanlık makamını mahallerle taşıyor. Mahalle muhtarlık binalarının yanına masa koyan Başkan Utku Gümrükçü, vatandaşın oturacağı sandalyeler ve ikram aracıyla gittiği 4 mahallede vatandaşın talep, öneri ve sorunlarını dinledi.

haber detayı

Çiğli Belediyesinde 13 Yeni Birim Kuruluyor 20 Haziran 2019 08:03:10

Belediye hizmetlerinin ve vatandaşın talebinin çok daha hızlı ve kaliteli yerine getirilebilmesi ve hizmet çeşitliliğinin artırılması amacıyla Çiğli Belediyesinde yeni hizmet birimleri kuruluyor.

haber detayı

Ağaçtan Düşen Karga Yavrusu Kurtarıldı 19 Haziran 2019 13:59:23

Çiğli’de ağacın yüksek dallarındaki yuvasından düşen minik karga yavrusu Çiğli Belediyesi ekipleri tarafından kurtarılarak, yuvasına tekrar konuldu.

haber detayı

Çibem Sınavlarına Yoğun İlgi 19 Haziran 2019 12:45:05

Çiğli’de öğrencilere fırsat eşitliğinin sağlanması amacıyla eğitim desteğinin verildiği Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezi ÇİBEM’de gelecek eğitim öğretim döneminde eğitim almak isteyen öğrenciler seviye belirleme sınavına girdi.

haber detayı

Dezajantajlı Gruplar İçin Habitat Derneği İle İşbirliği 17 Haziran 2019 11:14:36

Habitat Derneği tarafından yürütülen projelerin ilçe yerelinde de uygulanması amacıyla Çiğli Belediyesi ile Habitat Derneği arasında iş birliği protokolü imzalandı. Protokolle teknoloji, finans ve girişimcilik alanlarında dezavantajlı gruplara yönelik projeler yürütülmesi ve yerelde kalkınmaya katkı sağlaması hedefleniyor.

haber detayı

Çiğli Yaz Spor Okulları Açılıyor 15 Haziran 2019 10:59:08

Çiğli Belediyesi tarafından yüzlerce çocuğun spor yapma imkanı bulduğu yaz spor okulları açılıyor. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, ilçedeki çocuk ve gençleri spor yapmaya çağırdı.

haber detayı

Çiğli’de Karnesini Alana Dondurma Sürprizi 14 Haziran 2019 14:27:59

Çiğli Harmandalı’daki okullarda karnesini alan öğrenciler çıkışta dondurma sürpriziyle karşılaştı. Karnelerini alan öğrencilere tatlı bir sürpriz yapmak isteyen Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Harmandalı’da bulunan okullara dondurma gönderdi.

haber detayı

Çiğli’de Eğitim Zirvesi 14 Haziran 2019 09:32:04

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğli’yi marka kent yapmak hedefiyle ilçede faaliyet gösteren ilk ve orta dereceli özel okullar ile okul öncesi özel eğitim kurumlarının kurucuları ve müdürleriyle bir araya geldi.

haber detayı

Çiğli’de Memur Toplu Sözleşmesi İmzalandı 13 Haziran 2019 09:01:16

Çiğli Belediyesi ve Tüm- Bel Sen 2 nolu şube arasında memurları sevindiren toplu iş sözleşmesi imzalandı.

haber detayı

Çibem Liselerde Anlatıldı 12 Haziran 2019 13:06:28

Çiğli’de dar gelirli ailelerin çocuklarına eğitim desteğinin sağlandığı Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezinde (ÇİBEM) yeni eğitim öğretim dönemine hazırlıklar devam ediyor. Çiğli Belediyesi yetkilileri, eğitimci meclis üyeleriyle birlikte liseleri tek tek dolaşarak öğrenciler ve okul idarecilerine ÇİBEM’i anlattılar.

haber detayı

Çiğli Kıyıları Pırıl Pırıl 11 Haziran 2019 14:34:50

Çiğli Belediyesi tarafından Çevre Haftası nedeniyle dünyada ve ülkemizde yaşanan çevre kirliliğine dikkat çekmek için, Çiğli Sasalı’da bulunan Homa Dalyanı’nda başlatılan kıyı temizliği çalışması geniş katılımla gerçekleştirildi. Gediz Deltası’nın UNESCO Dünya Mirası Listesine alınmasını isteyen Çiğli Belediye Başkan Utku Gümrükçü, kıyı boyunca ekiplerle birlikte çöp topladı.

haber detayı

Çiğli Homa Dalyanı Pırıl Pırıl Olacak 10 Haziran 2019 08:55:00

Çiğli Belediyesi tarafından dünyada ve ülkemizde yaşanan çevre kirliliğine dikkat çekmek amacıyla, Çiğli Homa Dalyanı’nda kıyı temizliği kampanyası başlatıldı. Homa Dalyanı temizliği geniş gönüllü katılımıyla yarın gerçekleştirilecek.

haber detayı

Çiğli Beledeyesi’nden Okullara Satranç Takımı 5 Haziran 2019 13:10:28

Çiğli Belediyesi tarafından ilçedeki tüm okullara iki adet satranç takımı dağıtıldı. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, gençlerin zihinsel gelişimine önemli katkısı olan satrancı yaygınlaştırmak istediklerini bu amaçla okullara satranç takımı dağıttıklarını söyledi.

haber detayı

Çiğli Belediyesi’nde Bayramlaşma 1 Haziran 2019 17:02:22

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü Ramazan Bayramı öncesinde tüm belediye personeliyle bayramlaştı. Başkan Gümrükçü çeşitli mahallelerde bulunan belediye birimlerini tek tek gezerek belediye çalışanlarının bayramını kutladı.

haber detayı

Yaşlılar Bayram İçin Güzelleşti 31 Mayis 2019 10:19:25

Çiğli Belediyesi’nin sosyal projelerinden biri olan yaşlılara evde bakım hizmeti kapsamında Çiğli’de huzurevlerinde kalan yaşlı kadınlara Ramazan bayramı öncesi kuaför hizmeti verildi.

haber detayı

İzmir Yaşam Alanları Çiğli'de Buluştu 30 Mayis 2019 13:47:36

İzmir şehir merkezi ile ilçelerindeki yaşam alanlarında, etkili olabilecek örgütlü yapıya duyulan gereksinim kapsamında; “bireysel katılım” temelli olarak kurgulanan İzmir Yaşam Alanları (İYA), Çiğli Belediyesi Meclis salonunda yaptığı toplantı ile örgütlenmesini tamamladı.

haber detayı

Başkan Gümrükçü’den Öğrencilere Başarı Dileği 30 Mayis 2019 13:46:42

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezi’ne (ÇİBEM) devam eden öğrencileri ziyaret etti, sınavlara girecek 8. ve 12. sınıf öğrencilerine başarılar diledi.

haber detayı

Camiler Bayrama Hazır 30 Mayis 2019 08:02:09

Çiğli’deki tüm cami ve cem evlerini düzenli aralıklarla temizleyen Çiğli Belediyesi ekipleri, Ramazan ayında özellikle bayram öncesinde camilerin temizlik periyodunu artırdı. Belediye temizlik ekipleri ilçede bulunan camilerin tamamını dip bucak temizledi.

haber detayı

Miniklerden Renkli Yılsonu Gösterisi 29 Mayis 2019 08:52:45

Çiğli Belediyesi Harmandalı Okul Öncesi Eğitim Merkezi ve Harmandalı Semt Merkezi’ne devam eden öğrenciler muhteşem bir finalle 2018-2019 eğitim öğretim sezonunu kapattı. Miniklerin eğlencesine katılan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, okul öncesi eğitim merkezini diğer semtlerde de açacaklarını söyledi.

haber detayı

Başkan Utku Gümrükçü Sabah Mesaisinde 28 Mayis 2019 13:24:29

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, sabah mesailerine devam ediyor. Başkan Gümrükçü, mahalle sorunlarını yerinde tespit etmek ve talepleri yerinde dinlemek üzere sabahın erken saatlerinde mahallelere giderek vatandaş ve esnafla bir araya geliyor.

haber detayı

Zabıtadan Bayram Öncesi Denetimler 28 Mayis 2019 08:41:57

Çiğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmeleri amacıyla denetimleri sıklaştırdı. Özellikle gıda üretimi yapan işyerlerine yönelik denetimleri artıran zabıta ekipleri, bayram süresince de görevlerinin başında olacak.

haber detayı

Çiğli'de Pati Dostları Festivalde Buluştu 27 Mayis 2019 10:22:23

Çiğli Belediyesi hayvanseverler ile patili dostları bir araya getirdi.

haber detayı

Çiğli’de Vezneler Hafta Sonu Açık 24 Mayis 2019 10:04:52

Emlak ve çevre temizlik vergilerinin birinci taksitlerinin ödenmesi için tanınan süre 31 Mayıs Cuma günü sona eriyor.

haber detayı

Çiğli Belediyesi Mars’ta! 23 Mayis 2019 13:36:10

Çiğli Belediyesi, NASA’nın Mars 2020 uzay aracılığıyla 2020 yılının Temmuz ayında Mars’a yapacağı yolculuğa dahil oldu. Çiğli Belediyesi NASA’nın internet sitesinden verilen elektronik yolculuk biletini twitter hesabından paylaşarak, “Flamingolarımızla biz de oradayız:))) #Mars2020” yazdı.

haber detayı

Çiğli Mahallelerinde İftar Sofraları 23 Mayis 2019 13:34:34

Çiğli Belediyesi tarafından Ramazan ayında kardeşlik, dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma ruhunun pekişmesi amacıyla mahallelerde iftar yemekleri veriliyor. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, kurulan iftar sofralarıyla dayanışma ve beraberlik duygusu içinde Ramazan ayının manevi değerlerinin paylaşılmasını istediklerini söyledi.

haber detayı

Çiğli'de Pati Dostları Festivalde Buluşacak 23 Mayis 2019 09:02:56

Çiğli Belediyesi bu hafta sonu hayvanseverler ile patili dostları bir araya getirecek. Çiğli Belediyesi Akvaryum Cafe’de yapılacak “Pati Dostları Festivali”nde birbirinden renkli etkinlikler gerçekleştirilecek.

haber detayı

Çevreci Resimlere Ödülleri Verildi 22 Mayis 2019 14:09:51

Çiğli Belediyesi tarafından öğrencilerde çevre bilincinin oluşturulması amacıyla düzenlenen “Çevre” konulu ödüllü resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini törenle aldı. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, çevre bilincinin küçkü yaşta kazanılmasının önemini vurguladı.

haber detayı

Çibem’e Başvurular Başladı 21 Mayis 2019 10:23:08

Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezi (ÇİBEM) tarafından, 2019 – 2020 eğitim öğretim döneminde açılacak derslere katkı kursları için kontenjan belirleme sınavına başvurular başladı. Halen ilkokul 4. sınıf, ortaokul 5, 6, 7, 8. sınıf ve lise 9, 10 ile 11. sınıfta eğitim gören öğrenciler 17 Haziran’a kadar sınav başvurularını yapabilecekler.

haber detayı

Çiğli’de Satranç Heyecanı 20 Mayis 2019 14:54:42

Çiğli Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu Çiğli İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen satranç turnuvasına katılan 200 sporcu iki gün boyunca kıyasıya mücadele etti.

haber detayı

Çiğli’de Fener Alayı Coşkusu 19 Mayis 2019 12:38:14

Çiğli Belediyesi tarafından Milli Mücadelenin 100. Yılı kutlamaları, muhteşem etkinliklerle devam etti. Çiğlililerin heyecanı düzenlenen fener alayı yürüyüşü ve sevilen rock müzik sanatçısı Ogün Sanlısoy’un coşkulu konseriyle doruğa ulaştı.

haber detayı

Gençler Redd İle Coştu 19 Mayis 2019 12:36:58

Milli Mücadelenin 100. yılında Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen “İlk Kurşundan İlk Adıma 100. Yıl” etkinlikleri Grup Redd konseri ve ile zirveye ulaştı. Şölen havasında geçen kutlamalarda rock müziğinin sevilen ismi Grup Redd, coşkulu kalabalığa muhteşem bir gece yaşattı.

haber detayı

Atatürk Sergisi Ve Milli Mücadele Söyleşisi 17 Mayis 2019 12:42:39

Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen “İlk Kurşundan İlk Adıma 100. Yıl” etkinlikleri sergi ve söyleşiyle devam etti. Etkinliklerin ikinci gününde “Atatürk ve Gençlik” sergisi açılışı ile Araştırmacı – Yazar Tevfik Kızgınkaya ve Prof. Dr. Suat Çağlayan’ın konuşmacı olarak katıldığı “100. Yılında Milli Mücadele” konulu söyleşi düzenlendi.

haber detayı

Haydi Çiğli Konsere 17 Mayis 2019 07:18:58

Milli Mücadelenin 100. yılında Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen “İlk Kurşundan İlk Adıma 100. Yıl” etkinlikleri 17 Mayıs Cuma günü rock konseri ile devam edecek. Gençlerin büyük beğeniyle takip ettiği Grup Redd Çiğli halkıyla buluşacak.

haber detayı

100. Yıl Kutlamaları Kortejle Başladı 16 Mayis 2019 11:05:47

Milli Mücadelenin 100. yılında Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen “İlk Kurşundan İlk Adıma 100. Yıl” etkinlikleri kortej yürüyüşü ile başladı. Etkinlikler moderatörlüğünü Nazan Keskin’in yaptığı, Nasuh Mahruki ve Elfin Tataroğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı “100. Yılında İşgalden Kurtuluşa” söyleşisi ile devam etti.

haber detayı

1923 Öğrenciden 2023’e Mektup 16 Mayis 2019 08:40:42

Çiğli’de eğitim gören 1923 öğrenci, Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılı olan 2023 yılına mektup yazıyor. “2023 Cumhuriyet Hayali”nin yazılacağı mektup kağıtları ve zarflar, Çiğli Belediyesi tarafından öğrencilere dağıtıldı.

haber detayı

Başkan Gümrükçü'den Şafak Mesaisi 15 Mayis 2019 11:20:53

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü sabah erken saatlerde mahalle muhtarları ve başkan yardımcıları ile sahaya inerek, vatandaşlarla bir araya geldi, esnaf ziyaretinde bulundu.

haber detayı

Meslektaşlardan Dayanışma 13 Mayis 2019 13:44:49

İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Gürkan Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri, kendisi de inşaat mühendisi olan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü'yü ziyaret ettiler.

haber detayı

Benimle 5 Dakika Hayatı Paylaşır mısın? 10 Mayis 2019 14:11:31

Engelliler Haftası nedeniyle Çiğli Belediyesi ve İzmir Rehabilitasyon Spor Kulübü Derneği iş birliğiyle “Benimle 5 dakika hayatı paylaşır mısın?” etkinliği düzenlendi. Etkinliğe katılan engellilerle yakından ilgilenen Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, başta engelliler olmak üzere toplumun tüm kesimleriyle dayanışma içinde olacaklarını söyledi.

haber detayı

“İlk Kurşun”dan “İlk Adım”a 100 Yıllık Bağımsızlık Ateşi Çiğli’de Yanacak! 9 Mayis 2019 15:33:17

Bağımsızlığımızın sembolü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen “İlk Kurşundan İlk Adıma 100. Yıl” etkinlikleri kapsamında kapsamlı bir programla kutlanacak.

haber detayı

Belediye Şoförleri Eğitim Alacak 8 Mayis 2019 15:26:54

Çiğli Belediyesi’nin çeşitli birimlerinde çalışan şoförlere, hizmetlerin çok daha nitelikli sunulabilmesi için güvenli sürüş ve ileri sürüş teknikleri eğitimi verilecek.

haber detayı

Başkan Utku Gümrükçü: “Kentlilik Bilincini Oluşturacağız” 6 Mayis 2019 09:40:47

Çiğli Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi yönetimiyle bir araya gelen Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, “Sivil toplum kuruluşları ve odalarımızla birlikte kentlilik bilincini oluşturmak için çalışacağız” dedi.

haber detayı

Başkan Utku Gümrükçü’den Yerel Yönetimler Dersi 3 Mayis 2019 13:31:16

Özel Çiğli Final Okulları 3. sınıf öğrencileri, yerel yönetimler dersi kapsamında geldikleri Çiğli Belediyesi’nde, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü'den belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

haber detayı

Sanat Atölyesi Yıl Sonu Sergisi 2 Mayis 2019 12:15:40

Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen "Sanat Atölyesi Yıl Sonu Sergisi" Çiğli Belediyesi Sergi Salonunda geniş katılımlı törenle açıldı.

haber detayı

Emeği Ve Alınteri İle Geçinen Tüm Çalışanların Bayramı Kutlu Olsun 2 Mayis 2019 07:26:20

Mart'ın sonunda yapılan yerel seçimlerde Çiğli tarihinde ilk kez %62 oy alarak, İzmir'de 5. Türkiye'de 19. büyük başarıyı yakaladık.

haber detayı

Başkan Gümrükçü’ye Karadenizlilerden Destek 30 Nisan 2019 09:04:38

Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu (EKAF) Genel Başkanı Aydın Özyar, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret ettiği Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’nün her zaman yanında ve destekçisi olacaklarını söyledi.

haber detayı

Milletvekillerden Başkan Gümrükçü'ye Başarı Dilekleri 29 Nisan 2019 07:49:49

Göreve geldiğinden beri ziyaretçi akınına uğrayan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü'yü İzmir milletvekilleri de yalnız bırakmadı. Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır, Özcan Purçu, Kani Beko ve Atila Sertel, Başkan Utku Gümrükçü'yü makamında ziyaret ederek, başarı dileklerini ilettiler.

haber detayı

Başkan Gümrükçü İşçilerle Bir Araya Geldi 26 Nisan 2019 11:32:09

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğli Belediyesi Şantiyesini ziyaret ederek belediye işçileriyle bir araya geldi.

haber detayı

“El’in İşlediği Hikayeler” Çiğli'de El Sanatları Sergisi Açıldı 25 Nisan 2019 12:21:34

Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen "El'in İşlediği Hikayeler El Sanatları" sergisi Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve kursiyerlerin katılımıyla açıldı.

haber detayı

Çiğli’de 23 Nisan Coşkusu 24 Nisan 2019 14:43:45

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen birbirinden renkli etkinliklerle kutlandı.

haber detayı

23 Nisan’da Çiğli Ecem’e Emanet 22 Nisan 2019 15:30:38

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, 23 Nisan geleneğini yerine getirerek başkanlık makamını bir günlüğüne Nuriye-Abdülkerim Toraman İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Ecem Uçak’a devretti. Ecem Uçak 23 Nisan belediye başkanı olarak Çiğli Belediye yönetiminden beklentilerini dile getirdi.

haber detayı

Çiğli'de 23 Nisan Şenliği Tiyatro İle Devam Etti 22 Nisan 2019 11:24:51

Çiğli Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen"23 Nisan Çiğli Çocuk Şenliği"nin ikinci gününde çocuklar tiyatro ve gösterilerle eğlenceli bir gün geçirdiler.

haber detayı

Chp Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya Çiğli’de 22 Nisan 2019 07:59:15

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü'yü makamında ziyaret etti.

haber detayı

23 Nisan Çocuklarından Başkan Gümrükçü'ye Sevgi Seli 22 Nisan 2019 07:57:29

Çiğli Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen"23 Nisan Çiğli Çocuk Şenliği" renkli halk oyunları gösterileriyle başladı. Şenliğe katılan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü çocukların sevgi seliyle karşılaştı.

haber detayı

Başkan Gümrükçü'den Futbolculara Moral 19 Nisan 2019 15:09:19

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Çiğli Belediyespor’a, Bursa Yıldırım Belediyespor ile yapacağı son karşılaşma öncesi moral ziyaretinde bulundu.

haber detayı

Çiğli'de Birlik Mesajı 19 Nisan 2019 13:07:17

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel önce CHP Çiğli İlçe Örgütüne ardından Çiğli Belediye Başkanlığına ziyarette bulundu, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve CHP Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan’ı seçimlerdeki başarılarından dolayı kutladı.

haber detayı

Çiğli'de Çocuk Şenliği 18 Nisan 2019 12:08:03

Çiğli Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 5 gün sürecek "23 Nisan Çiğli Çocuk Şenliği" düzenleniyor.

haber detayı

Çiğlili Muhtarlarla Güç Birliği 17 Nisan 2019 11:08:15

31 Mart yerel seçimlerinde seçilen ve mazbatalarını alarak göreve başlayan Çiğlili muhtarlar, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü'yü makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarı dilediler.

haber detayı

Taekwondo Sporcumuz Eskişehir’Den Madalya İle Döndü 16 Nisan 2019 11:42:40

Yurtiçi ve yurtdışı müsabakalarda aldıkları derecelerle oldukça başarılı performans sergileyen Çiğli Belediyespor Taekwondo Takımı sporcuları, başarılarına başarı katmaya devam ediyor.

haber detayı

Başkan Utku Gümrükçü’den Birlik Mesajı 15 Nisan 2019 08:37:43

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Adalet ve Kalkınma Partisi Çiğli İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.

haber detayı

Çiğli’de Utku Gümrükçü Başkanlığında İlk Meclis Gerçekleşti 13 Nisan 2019 15:50:00

Çiğli Belediyesi 2014 – 2019 dönemi Nisan ayı olağan ilk meclis toplantısı Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü başkanlığında gerçekleşti.

haber detayı

Başkan Utku Gümrükçü : Eğitim Önceliğimiz 12 Nisan 2019 14:43:13

Eğitimci bir ailenin çocuğu olan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, eğitime katkı sunma noktasında önemli hizmetler yaparak, Çiğli halkının yanında olacaklarını söyledi.

haber detayı

Esnaf Birliğinden Gümrükçü'ye Tam Destek 11 Nisan 2019 14:34:57

Esnaf Odalarının Başkanlarıyla birlikte Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’yü ziyaret eden İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Mutlu, Başkan Gümrükçü’ye yeni görevinde başarılar diledi.

haber detayı

STK'lardan Başkan Gümrükçü'ye Ziyaret 11 Nisan 2019 10:36:16

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü göreve başlamasının ardından tebrik ziyaretlerini kabul etmeye başladı.

haber detayı

Başkan Utku Gümrükçü Polis Haftasını Kutladı 11 Nisan 2019 09:07:10

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Polis Haftası nedeniyle meclis üyeleriyle birlikte Çiğli İlçe Emniyet Müdürü Şenol Kurt’u makamında ziyaret etti.

haber detayı

Kaymakamdan İadei Ziyaret 11 Nisan 2019 09:06:38

Çiğli Kaymakamı Kaya Çıtak, görevine başlayan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’ye iadei ziyarette bulundu.

haber detayı

Başkan Utku Gümrükçü’den Kaymakama Ziyaret 11 Nisan 2019 09:05:59

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü görevinin ilk gününde ilk ziyaretini Çiğli Kaymakamı Kaya Çıtak’a gerçekleştirdi.

haber detayı

Başkan Utku Gümrükçü Atatürk Anıtına Çelenk Sundu 11 Nisan 2019 10:40:37

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü belediye başkanlık görevini devraldıktan sonra, ilk olarak Atatürk Anıtına çelenk sundu. Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’ye, CHP Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan ve İyi Parti Çiğli İlçe Başkanı Hasan Şahin eşlik etti.

haber detayı

Başkan Utku Gümrükçü Görevi Devraldı 11 Nisan 2019 10:37:02

Çiğli’de 31 Mart mahalli idareler genel seçimlerinde yüzde 62,08 oy oranıyla belediye başkanlığına seçilen Utku Gümrükçü mazbatasını ilçe seçim kurulundan aldı, ardından belediye başkanlığına gelerek başkanlık görevini eski Başkan Hasan Arslan’dan devraldı. Başkan Gümrükçü, “Bugün itibariyle bir kamu görevlisi olarak vatandaşa hizmet için 7/24 çalışacağız” dedi.

haber detayı
Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr
ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2019 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.