+
YUKARI
Haberler / Uğur Mumcu’ya Semt Merkezi

Çiğli Belediyesi tarafından Uğur Mumcu Mahallesi’nde içinde farklı alanlarda hizmetlerin verileceği çok amaçlı modern semt merkezi yapılacak.

Sosyal projeleriyle örnek belediyecilik sergileyen Çiğli Belediyesi, önemli bir projeyi daha hayata geçiriyor. Uğur Mumcu Mahallesi’nde mevcut muhtarlık binasının yerine yapılacak semt merkezi farklı hizmet birimlerini tek çatı altında toplayacak.  İki kattan oluşan semt merkezi içinde alt katta aile sağlığı merkezi, muhtarlık bürosu üst katta ise spor salonu, konferans salonu, eğitim ve yönetim odaları bulunacak.  Yapılacak aile sağlığı merkezinde üç adet doktor odası, laboratuar, ayrıca müdahale, gebe gözlem, bebek emzirme odaları ile mutfak ve tuvaletler bulunacak.

Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, hızla gelişen Uğur Mumcu Mahallesi’nde birçok hizmetin aynı anda verilebileceği modern bir semt merkezinin mahalle için gereklilik olduğunu söyledi.  Daha modern ve hijyenik koşullarda aile sağlığı merkezinin hizmet vermesini sağlamak istediklerini belirten Başkan Arslan, mahalle muhtarlığının da modern bürosunda daha kaliteli hizmet verir duruma getirileceğini ifade etti. Projenin kısa sürede tamamlamayı hedeflediklerini belirten Başkan Arslan sözlerini şöyle sürdürdü; “Çiğlimizin hızlı gelişimi beraberinde modern hizmet noktalarının oluşturulması ihtiyacını doğurdu. Mahalle muhtarımızın da daha sağlıklı bir ortamda hizmet vermesini istiyoruz. Ayrıca mahalle halkının yoğun kullanacağı bir aile sağlığı merkezi de projemiz içinde yer alıyor. Kısa sürede tamamlayarak semt merkezimizi halkımızın hizmetine sunacağız.”

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.