+
YUKARI
Haberler / Öğrencilere Kırtasiye Desteği

Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte Çiğli Belediyesi tarafından, ilçede yaşayan öğrencilere okul malzemesi desteğinde bulunuldu.

Eğitim desteği geleneğini bu yıl da devam ettiren Çiğli Belediyesi, Çiğli’de bulunan ilk, orta ve lise dereceli okullarda okuyan 300 öğrenciye forma, çanta ve kırtasiye malzemesi dağıttı. Okul malzemeleri, belediyeye başvuran dar gelirli ailelerin öğrencilerine teslim edildi.

“Başkan Arslan; Desteğimiz sürecek”

Her yıl eğitim öğretim yılının başında eğitim malzemesi dağıttıklarını belirten Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan,  fırsat eşitliği yaratarak öğrencilere destek olmaya çalıştıklarını söyledi. Öğrencilerin okullarına göre forma ve kırtasiye malzemesi dağıtımı yaptıklarını belirten Başkan Arslan, “Biz bir toplumun gelişebilmesinin en önemli kriterlerinden birinin eğitim olduğunu biliyoruz. Bu nedenle okullarımıza ve öğrencilerimize destek oluyoruz. Bundan sonra da öğrencilerimizin yanında olacağız. Bu yıl da 300 öğrencimize kırtasiye malzemesi dağıttık. Tüm öğrencilerimize yeni eğitim – öğretim yılında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi : 22 Eylül 2017 08:48:41

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.