+
YUKARI
Haberler / Kardeş Belediye Hekimhan’a Hibe Araç

Çiğli Belediyesi tarafından, Çiğli’nin kardeş belediyesi olan Malatya’nın Hekimhan ilçesine bir adet kamyonet hibe edildi.
 Çiğli Belediyesi, ilçeler arası kaynaşmanın sağlanması ve kardeş belediyelerde hizmet kalitesinin artırılması amacıyla bir süredir yürüttüğü kardeş belediyelere hizmet aracı desteğine devam ediyor. Alınan meclis kararı sonrası Çiğli’nin kardeş belediyesi olan Malatya’nın Hekimhan ilçesine bir adet çift kabinli kamyonet hibe edildi. Çiğli Belediyesi daha önce de Tunceli’nin Mazgirt, Pülümür ve Çemişgezek ilçelerine birer pikap kamyonet hibe etmişti.
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, belediyeler arası ilişkileri güçlendirmek ve dayanışmayı teşvik etmek amacıyla bu belediyelere destek olduklarını söyledi. Belediye başkanlarının talebi üzerine belediyelerin ihtiyacı olan pikap kamyonetlerin bu belediyelere hibe edildiğini belirten Başkan Arslan, “Maddi sıkıntılar içinde hizmet üretmeye çalışan kardeş belediyelerimize desteğimiz sürüyor. Hekimhan Belediyesinden de talep geldi ve biz de bu talebi uygun gördük. Meclis kararımızın ardından ilçeye araç gönderdik. Hekimhan halkına hayırlı uğurlu olsun “dedi.

 

Güncelleme Tarihi : 17 Temmuz 2017 12:00:22

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.