+
YUKARI
Haberler / Fuarın Yıldızı Çiğli

Çiğli Belediyesi’nin 8. Kadın Festivali kapsamında açtığı el işi ve sanat standı büyük ilgi görüyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Kültürpark 3 nolu holde binlerce İzmirli kadının katılımıyla açılışı yapılan Kadın Emeği Fuarı’nda yerini alan Çiğli Belediyesi standında, kadınların el emeği ürünleri sergileniyor.
Çiğli Belediyesinin el beceri kursları ile sanat kurslarına katılan kadınların yaptıkları eserler stantda İzmirlinin beğenisine sunuldu.  Standın açılışını yapan Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan ve eşi Ergül Arslan, sergilenen ürünleri inceledi ve kadınları tebrik etti. Birbirinden renkli ve estetik ürünleri büyük beğeni tek tek inceleyen Başkan Arslan, “Kadınlarımızı el emeği ürünleri için kutluyorum. Gerçekten çok güzel eserler ortaya çıkarmışlar. Eserlerin hepsi büyük sabrın ve estetik bakış açısının sonucu yapılmış. Tüm kadınlarımızı ve öğretmenlerimizi yürekten kutluyorum. Kadınlarımız için böyle fırsatlar oluşturmak için öncülük ve rehberlik etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Başkan Arslan daha sonra yine kadınlar tarafından kurulan ve Çiğli’de faaliyet gösteren Sasalı Sosyal Dayanışma ve Geliştirme Derneği’nin standını ziyaret etti. Başkan Arslan, birbirinden leziz el emeği yöresel tatları yaparak satışa sunan kadınların her birini tebrik etti.

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.