+
YUKARI
Haberler / Çocuklara Tiyatro: Dönüşüm İyi Gelecek

Çiğli Belediyesi ve Çevre Koruma ve Ambalaj Atıklarını Değerlendirme Vakfı (ÇEVKO)  tarafından çevre konusuna dikkat çekmek ve minikleri bu konuda bilinçlendirmek amacıyla sahnelenen “Dönüşüm İyi Gelecek” adlı tiyatro oyunu minikler tarafından ilgiyle izlendi.

Ambalaj atıklarının geri dönüşümü konusunda çocukları bilinçlendirmek için hazırlanan “Dönüşüm İyi Gelecek” oyunu Çiğli Belediyesi konferans salonunda sahnelendi. İlkokul öğrencileri oyunu büyük dikkat ve merakla izledi. Temiz bir çevre ve yaşanılabilir bir dünya için gerekenleri yapacaklarını belirten Başkan Hasan Arslan, “Yeşil ve temiz bir ülkemiz olsun istiyoruz. Çocuklarımızı şimdiden çeşitli yollarla bilinçlendirmek amacındayız. Görsel olarak büyük katkıda bulunduğu için tiyatro bu yolların en iyisi. Çocuklarımızı hem eğlendiriyor hem de bilinçlendiriyoruz, Çocuklarımız da yoğun ilgi gösterdi oyunumuza. Çevrenin korunmasına yönelik çocuklarımızı ve gençlerimizi bilinçlendirici bu tür etkinliklerimizi yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi : 1 Kasim 2017 08:49:25

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.