+
YUKARI
Haberler / Çiğli’nin Gururu Oldular

Alanya’da düzenlenen Türkiye Taekwondo Poomse Şampiyonası’nda Çiğli belediyespor kulübü sporcuları takım halinde kadınlarda birincilik, erkeklerde üçüncülük elde ettiler.
Geçtiğimiz hafta sonu Alanya’da yapılan Türkiye Taekwondo Poomse Şampiyonası’nda Çiğli Belediyespor 30 yaş üstü kadın takımı birincilik, 30 yaş üstü erkek takımı ise üçüncülük madalyası kazandı. Büyük başarıya imza atan sporcular, Ülkü Tortop Altun, Şahin Altun, İsmail Kökçü ve Ali Üstün’ü tebrik eden Çiğli Belediye Başkanı Hasan arslan, Çiğli’de böylesine başarılı bir tablo görmenin kendilerini gururlandırdığını söyledi.  Sporcuları yürekten tebrik ettiğini belirten Başkan Arslan, “Çiğli’de spora önem veren bir belediyecilik anlayışımız var. Taekwondo da önemli başarılara imza atıyoruz. Son olarak da takım halinde şampiyonluk ve üçüncülük elde ettiler. Tüm sporcularımızı kutluyorum. Bizleri gururlandırdılar” dedi.

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.