+
YUKARI
Haberler / Çiğli'de Muhteşem Sergi

Çiğli Belediyesi görsel sanatlar kursiyerlerinin yaptığı yağlı boya resim, üç boyutlu pano, su kabağı süslemeciliği, heykel ve seramik ürünlerin sergilendiği sergi göz kamaştırdı.

Çiğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan sanat ve el beceri kurslarından yağlı boya resim, üç boyutlu pano, su kabağı süslemeciliği, heykel ve seramik kursiyerlerinin yılsonu sergisi yoğun katılımla belediye sergi salonunda açıldı. Serginin açılışını Çiğli Belediye Başkan Yardımcıları Derviş Engin ve Sevil Boran, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan’ın eşi Ergül Arslan, meclis üyeleri, bürokratlar, CHP Çiğli ilçe yöneticileri ile kursiyerler yaptı. Kış dönemi kurslarına katılan 163 kursiyerin bir yıllık emeğinin sergilendiği sergi büyük beğeni topladı. Kurs eğitmeni Martıgül Kalkan, Başkan Arslan’ın Eşi Ergül Arslan’a el yapımı Atatürk resmi hediye etti. Çiğli Belediyesi’nin düzenlediği görsel sanatlar kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere de katılım belgeleri alkışlarla teslim edildi.

 

Güncelleme Tarihi : 17 Temmuz 2017 11:45:58

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.