+
YUKARI
Haberler / Çiğli'de 14 Şubat Kutlaması

14 Şubat Sevgililer Gününde, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, sokaklarda dolaşarak kırmızı karanfil dağıttı, akşam da çiftlere yemek verdi.

Çiğli Belediyesi tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle belediye binası önü ve İzban aktarma istasyonu önünde çiçeklerle bezeli kalpli stantlar kuruldu.  Bu noktalardan geçen vatandaşlar stant önünde bol bol hatıra fotoğrafı çektirirken, Çiğli Belediye başkanı Hasan Arslan da sokaklarda dolaşarak kırmızı karanfil dağıttı. Vatandaşların sevgililer gününü kutlayan Başkan Arslan’ın nazik jestinden memnun kalan Çiğli sakinleri de teşekkürlerini ilettiler.
Çiftlere yemek
Başkan Hasan Arslan, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 270 çifte akşam yemeği verdi.  Daha önce eşiyle sevgililer günü yemeğine çıkmamış, uzun yıllar evli olan çiftelere jest yapmak istediklerini belirten Başkan Hasan Arslan, “Bu yıl da evli çiftlerimize akşam yemeği vererek, evlerinden farklı bir ortamda bir araya gelmelerini sağladık. Uzun yıllardır evli olan ancak dışarıda baş başa yemek yeme fırsatı pek bulamamış çiftlerimizi akşam yemeğine davet ettik. Onlar da bizim bu talebimizi geri çevirmediler ve yemeğimize katıldılar.  Gerçekten anlamlı bir gece oldu” dedi.

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.