+
YUKARI
Haberler / Çiğli’de 1 Mayıs Birlik ve Beraberlik İçerisinde Kutlandı

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle, Çiğli Belediyesi’nde kutlama töreni düzenlendi.
Çiğli Belediyesi’nde görevli işçiler, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle Çiğli Belediye binası önünde düzenlenen törende buluştu. Belediye çalışanları, şarkılar söyleyip, sloganlar atarak 1 Mayıs coşkusuna dahil oldu. Törene, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, CHP Çiğli İlçe Başkanı Zeynel Mertoğlu, DİSK Genel İş 5 No’lu sendikası iş yeri temsilcileri, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, müdürler, belediye çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Başkan Arslan, belediye önünde toplanan coşkulu işçilerle halay çekerek İşçi bayramını kutlayan sloganlar attı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından Başkan Arslan ve belediye çalışanları Gündoğdu Meydanı’ndaki kutlamalara katıldı.
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün işçilerin ve tüm emekçilerin en anlamlı bayramı olduğuna, en büyük değerin de emek olduğuna değinen Başkan Arslan, "Biz sosyal demokrat bir anlayış içerisinde toplu sözleşmemizi imzaladık. Temsilci arkadaşlarım, şube başkanımla beraber emekçi dostlarımızın haklarının korunması noktasında toplu sözleşmemizi en iyi şekilde sonlandırdık.  Hayırlı uğurlu olsun. Alın teriyle, emeğiyle üreten, özveriyle çalışan tüm emekçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, demokratik hak ve taleplerin yerine getirildiği, daha aydınlık yarınlar diliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi : 17 Temmuz 2017 11:31:39

Haberler
Arşiv

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.