+
YUKARI
Haberler / Çibem'de Yeni Dönem Kayıtları Başladı

Çiğli Belediyesi’nin 550 öğrenciye eğitim desteği verdiği Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezi’nde (ÇİBEM) 2017 – 2018 eğitim öğretim dönemi için kayıtlar bugün (20 Nisan) başladı.
Çiğli Belediyesi’nin eğitimde fırsat eşitliğini hedeflediği ÇİBEM’de önümüzdeki yıl eğitim görmek isteyen öğrenciler için başvuralar başladı. İlkokul 4. sınıf, ortaokul 5, 6 ve 7. sınıflar ile lise 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerinin kabul edildiği eğitim merkezinde öğrenciler 20 kadar ön kayıtlarını yaptırabilecekler.  Seviye belirleme sınavına kayıt yaptıran öğrenciler 27 ve 28 Mayıs tarihinde 4 oturumda sınava girecekler.  
Çiğli Belediyesinin geçtiğimiz yıl hizmete giren eğitim merkezinde öğrenciler oluşturulan dersliklerde bir yıl eğitim aldılar. Çiğli Belediyesi’nin önemli eğitim projelerinden biri olan ÇİBEM önümüzdeki yıl da eğitim desteği vermeye devam edecek.  Eğitimler Çiğli Belediyesi’nin eski binasının 4. katında oluşturulan dersliklerde veriliyor.  
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, dar gelirli ailelerin çocuklarına eğitim desteği vermek üzere önemli bir eğitim projesini yürüttüklerini belirterek, “Geçtiğimiz yıl öğrencilerimiz başarılarıyla bizim yüzümüzü güldürdü. Eğitim desteğini bu yıl da vereceğiz. Sınav için kayıtlarımız başladı. Eğitim desteğinden yararlanmak isteyen tüm öğrencilerimizi bekliyoruz” dedi.

 

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.