+
YUKARI
Haberler / Çevreci Resimlere Ödülleri Verildi

Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen “Çevre” konulu ödüllü resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri törenle verildi.

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik çevre bilincinin artırılmasının hedeflendiği resim yarışmasının ödül töreni Çiğli Belediyesi konferans salonunda yapıldı. Yarışmada anaokulu kategorisinde Zeynep Sude Demirkoparan, Ada Akçam, Selin Zehra Bozkurt;  ilkokul kategorisinde ilk üç dereceyi Osman Demir Nacar, Fulya Koca, Kuzey Peker; ortaokul kategorisinde Eylül Yılmaz, Nazlı Özdoğan, Emir Öztürk; lise kategorisinde ise Turan Ata Güven, Damla Sezer, Sude Mert paylaştı. Dereceye giren öğrencileri tek tek kutlayan Başkan Hasan Arslan, dünya klasikleri, tablet, kırtasiye seti, lego ve zeka kitinden oluşan ödülleri de öğrencilere takdim etti. Törende ayrıca yarışmaya katılan tüm okulların yönetici ve öğretmenlerine katılım belgesi verildi.

Ödül töreninin ardından dereceye giren resimlerin sergilendiği serginin açılışı yapıldı. Resim sergisinin kurdelesi öğrenci ve öğretmenlerle birlikte kesildi. Başkan Hasan Arslan, çocukların çevre bilinci edinmelerini önemsediklerini bu nedenle de bu tür etkinliklere destek verdiklerini söyledi. Başkan Hasan Arslan, “Çevremize sahip çıkmak zorundayız. Çevre bilincinin erken yaşta öğrenilmesinin öneminin farkındayız ve bu konuda göreve geldiğimden beri çeşitli çalışmalar yürüttük. Resim yarışmamız da bunlardan biri. Resim yarışmamız çok ses getirdi. Okullarımızın ilgisi açıkçası bizleri çok mutlu etti. Birbirinden güzel resimler ortaya çıktı. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum” dedi.

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.