+
YUKARI
Haberler / Başkan Hasan Arslan'dan Annelere Kahvaltı

Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, anneler günü nedeniyle Çiğlide yaşayan annelerle ve şehit aileleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Anneler Günü dolayısıyla Çiğli Belediyesi'nin ev sahipliğinde  Akvaryum Kafe'de düzenlenen etkinlikte Çiğli'de yaşayan annelerle ve şehit aileleri kahvaltıda buluştu . Etkinlik kapsamında Çiğlili anneler bir yandan kahvaltı yaparken bir yandan da tanışma ve eğlenme fırsatı buldu. Annelerin yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan ve eşi Ergül Arslan, CHP Çiğli İlçe Başkanı Zeynel Mertoğlu, CHP Çiğli Kadın Kolları Başkanı Sema Kök, meclis üyeleri,kadın muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.Etkinliğe katılan annelerle tek tek ilgilenen Başkan Arslan annelere karanfil dağıttı.Şehit aileleriyle kısa bir süre sohbet etti. Tüm anneler adına eşi Ergül Arslan'a ve CHP Çiğli Kadın Kolları Başkanı Sema Kök'e çiçek takdim etti.
 ANNELİK KUTSALDIR
Anneler Günü programında konuşma yapan Başkan Hasan Arslan annelerin ve anne adaylarının Anneler Günü nü kutladı. '' Annelik kutsal bir olaydır. Baktığımızda tabiat canlısıyla, yeşiliyle, bitkisiyle annesiz olmuyor. Anneler sevginin, fedakârlığın, bağlılığın eşsiz temsilcileri, millet olarak en büyük değerlerimizdir'' diyen Başkan Hasan Arslan tüm annelerin Anneler Gününü kutladı.

Güncelleme Tarihi : 17 Temmuz 2017 11:48:28

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.