+
YUKARI
Haberler / Başkan Hasan Arslan Sokaklarda

Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, Çiğli’deki mahalleleri gezme turuna ara vermeden devam ediyor.  Balatçık ve Köyiçi Mahallelerine birer tam gün ayırarak sokak sokak gezen Başkan Arslan, mahalle sakinlerine kulak verdi.

Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan ve beraberindeki teknik ekiple mahallelerde tespit ve incelemelerde bulunmaya, talepleri yerine getirmeye devam ediyor. Her hafta periyodik olarak mahallelerde inceleme ve denetlemelerde bulunan Başkan Arslan, belediyenin yaptığı ve planlanan hizmetlerle ilgili mahalleliye bilgi veriyor.

Köyiçi ve Balatçık mahallelerine giden Başkan Arslan, sokaklarda ve kahvehanelerde vatandaşların sohbetlerine katıldı, onları teker teker dinledi, ilgili birimlere gerekli talimatları verdi. Sokaklarda yeşil alan düzenlemelerini yakından takip eden Başkan Arslan, özellikle park ve yeşil alan konularında hassas olduklarını vurgulayarak, yapılan ve yeniden revize edilen parklar ve diğer hizmetlerle ilgili bilgi verdi.

Başkan Arslan: “Vatandaşımızın istemediği hiç bir şey olmayacak”

Çiğli’de yaşamanın bir ayrıcalık olması adına çalıştıklarını belirten Başkan Arslan, her iki mahallede de yapılan önemli hizmetlerde ilgili bilgi paylaştı. Köyiçi Mahallesindeki imar revizyon planlarında vatandaşın istemediği hiçbir şeyin olmayacağına dikkat çeken Başkan Arslan, “Çiğli’nin her noktasını gezmeye, sorun ve talepleri yerinde incelemeye ve çözmeye devam ediyoruz. Birçok mahallemizi gezdik, gezmeye de devam edeceğiz. Sorunları anında ve yerinde tespit ederek çözüm üretiyoruz. Sokakları gezerken vatandaşlarımızın bizden ne beklediğini, nasıl değişiklikler istediğini daha net görüyoruz. Onlarla sohbet etme şansı yakalıyoruz. İzmir Büyükşehir Belediyemizin bu anlamda çalışmalarımıza büyük katkıları var. Gücümüz yettiği oranda sizlerin taleplerine cevap vermeye, sizlerin yanında olmaya çalışacağız. Çiğli’de mutlu ve huzurlu bir yaşam için mücadele vermekten daha önemli bir şey yoktur. Çiğli halkının memnuniyeti her şeyin üzerindedir. Bu uğurda belediye olarak günceli yakalamaya, canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Köyiçi mahallemizde de vatandaşımızın istemediği hiçbir şey yapılmayacaktır” dedi.

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.