+
YUKARI
Haberler / Başkan Hasan Arslan Öğretmenleri Kutladı

Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle okulları gezerek, Çiğli’de görev yapan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı, kırmızı gül ve çeşitli hediyeler dağıttı.

Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, Çiğli’deki ilk ve orta dereceli okulları gezerek, görev yapan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.  İlçedeki 7 okula giden Başkan Hasan Arslan’ı öğretmenler büyük memnuniyetle karşıladı. Başkan Arslan’a eşi Ergül Arslan, meclis üyesi Meltem Ergün, Başkan Yardımcıları Sevil Boran, Derviş Engin ile Vezir Aslan da eşlik etti. Başkan Hasan Arslan, sırasıyla Tuğba Özbek Anadolu Lisesi, Yunus Emre İlkokulu, Güzeltepe İlkokulu, ZİÇEV Vasfiye Orhan Akyıldız Rehabilatsyon Merkezi, Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İlkokulu ile Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezi’ne (ÇİBEM) gitti. Okullardaki etkinliklere katılarak, öğretmenlere kırmızı gül ve çeşitli hediyeler veren Başkan Arslan’a plaket verildi, bazı okullarda ise öğretmenlerle birlikte pasta kesildi.

Okulların taleplerini dinledi

Hem okulları ziyaret eden hem de okul yöneticilerinden okullar ile ilgili talepleri not alarak çözüme kavuşturulması sözü veren Başkan Arslan eğitime yapılan her katkıyı önemsediklerini söyledi. Öğretmenliğin zor ama bir o kadar da kutsal bir meslek olduğunu vurgulayan Başkan Arslan, ziyaret sırasında öğretmenlerle bol bol sohbet etme fırsatı buldu.

Öğretmenlere teşekkür

Öğretmenler ve okul yöneticileriyle yaptığı konuşmalarda Başkan Arslan, yeni neslin şekillenmesinde en büyük görevin öğretmenlere düştüğünü söyledi. Türkiye’de zor koşullar altında çalışan öğretmenleri yürekten kutladığını belirten Başkan Arslan, “İlçemizde bulunan 58 anaokulu, ilk ve orta dereceli okulda 2 binin üzerinde öğretmenimiz görev yapıyor ve ben hepsini yürükten kutluyorum. Çok büyük sorumlulukları var. Öğretmenlerimiz bizim baş tacımız. Onlar için ne yapsak azdır. Her gün öğretmenlerimizin günü olmalı. Başta beni yetiştiren öğretmenlerim olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü yürekten kutluyor, herkese başarılar diliyorum” diye konuştu.

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.