+
YUKARI
Haberler / Başkan Hasan Arslan Çocuklarla Filmi İzledi

Çiğli Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen yarıyıl tatili sinema şöleni bu yıl da birbirinden eğlenceli filmlerle çocukların ilgi odağı oldu. Bu kapsamda gösterilen Marslı adlı filmi çocuklar, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan ile birlikte izledi.
Çiğli Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen sinema şöleninde çocuklar birbirinden güzel ve eğlenceli filmlerle buluşturulmaya devam ediyor. 28 Ocak Cumartesi gününden itibaren gösterime giren filmler, 5 Şubat tarihine kadar sürecek ve ücretsiz olarak Çiğli Belediyesi konferans salonunda izlenebilecek. Belediye konferans salonunda her gün farklı seanslarla gösterilen Robınson Crusoe, Buz Devri  Büyük Çarpışma, Geniş Aile 2 Her Türlü, Marslı adlı filmler çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi görüyor.  
Marslı adlı filmi çocuklarla birlikte izlemeye giden  Başkan Arslan, çocukların coşku dolu sevgisiyle karşılandı.Çocukların sosyal hayatını renklendirmek için hassasiyet gösterdiklerini belirten Başkan Arslan onların derslerinde göstermiş oldukları başarılarından dolayı böyle bir sinema şöleni programını hazırladıklarını ve her sene bu etkinliği sürdüreceklerinin müjdesini verdi,
Başkan Arslan: “Çocuklarımızın Mutluluklarına Ortak Olduk''
Çocuklar tarafından  büyük ilgi ve merakla beklenen bu organizasyonu her sene tekrarladıklarını  belirten Başkan Arslan, “Çocuklarımız çok yoğun ve stresli bir eğitim dönemini atlattılar. Onların yarıyıl tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini istiyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğlendiklerini görmek, bu eğlenceye dahil olmak bize de iyi geldi. Eğitim adına ilçemizde bulunan okullarımıza araç gereç desteği, bakım onarım, çevre düzenlemesi konularında üzerimize düşen ne varsa yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Bunların yanında çocuklarımızın sosyal hayatlarını renklendiren etkinliklerle de onların sevinçlerine ortak olmak bizleri mutlu ediyor'' dedi.

 

Güncelleme Tarihi : 17 Temmuz 2017 10:38:22

Haberler
Arşiv

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.