+
YUKARI
Haberler / 23 Nisan'da Çiğlili Miniklerden Mavi Masal Tiyatro Oyunu

Çiğli Belediyesinin yıl boyunca sürdürdüğü kültür sanat etkinlikleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında da  çocuklara yönelik tiyatro oyunu ile devam etti.
Çiğli Belediyesi Kent Tiyatrosu çocuklarının ‘’Mavi Masal ‘’isimli  tiyatro oyunu velileri ile birlikte oyunu izlemeye gelen çocuklara  neşeli ve kahkaha dolu anlar yaşattı.
Çiğli Belediyesi konferans salonunda düzenlenen Salih Yakın'ın yazdığı ve Önder Bargıç yönettiği ''Mavi Masal'' oyununda çevreyi korumanın gerekliliği miniklere aşılandı.Belediye kent tiyatrosu oyuncuları sahne performanslarıyla izleyenlerden büyük alkış aldı.
Çiğli Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yılda   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Çiğlili  çocuklar için bu tiyatro etkinliğini düzenlediklerini  belirten Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan geceye katılan çocukların cıvıl cıvıl ve tiyatroya ilgili olmalarının kendilerini de çok memnun ettiğini belirtti.Ayrıca gecede Harmandalı Okul Öncesi Bakım ve Eğitim Merkezinde bulunan miniklerin günlük hayatta kullandığımız eşyalarının tasarruflu kullanımı konulu yıl sonu gösterisi büyük ilgi gördü. Gece  Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan' ın çocuklarla birlikte  söylediği ''Onuncu Yıl Marşı ve ''İzmir Marşı'' ile noktalandı.

 

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.