+
YUKARI
Haberler / Zabıta Haftası'nı Yemekle Kutladılar

Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, Zabıtalar Haftası münasebetiyle düzenlediği yemek programında Zabıta Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.

Çiğli Belediyesi Evka -2 Pelikan Sosyal Tesislerinde gerçekleşen programa Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan ve Eşi Ergül Arslan, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Zabıta Müdürü Yasemin Özgüler, Zabıta Memurları ve eşleri katıldı. Güzel bir ortamda eğlenceli vakit geçiren personel ve eşleri gecenin tadını çıkardılar. Gecede memurlar adına konuşma yapan Zabıta Müdürü Yasemin Özgüler, kendilerine destek veren belediye başkanına teşekkür etti.

Gecede konuşma yapan Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, "Halkımızın sağlık ve huzur içinde yaşayabilmesi için var gücüyle gece gündüz demeden çalışan Zabıta Müdürlüğü personelinin Zabıta Haftasını kutluyor, özverili çalışmaları için tüm personelimize teşekkür ediyorum" dedi.

Haberler

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.