+
YUKARI
BİLGİLENDİRME / Hayvan Sahiplendirme

HAYATA SENİNLE TUTUNSUN

Sokaklardaki can dostlarımızı sahipsiz bırakmayalım…

Kaybolan can dostlarınız için lütfen Çiğli Belediyesi Veteriner İşleri müdürlüğü ile irtibata geçin.

Sahipsiz sokak hayvanlarının sağlığının korunması, sahipsiz hayvanların kısırlaştırılarak üremelerinin kontrol altına alınması, aşı ve parazitler tedavilerinin yapılarak hayvanlardan insanlara, insanlardan da hayvanlara geçebilen hastalıkların önlenmesi ve hayvanlardan kaynaklanan şikayetlerin değerlendirilmesi için 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ve ilgili yönetmeliğin; geçici bakımevlerinde bulunması gereken kriterler esas alınarak görev yapmaktayız.

    Tel: 376 44 77

Kurt, Alman çoban köpeği kırması olup tam bir bekçi köpeğidir. Kısırlaştırılmış, çip uygulanmış ve aşıları yapılmıştır. Kurt fabrika veya bahçeler için uygun bir köpektir. Kurt yuvasını arıyor.

Gofret golden retriever cinsi bir köpek olup, sahibi tarafından bakım evimize bırakılmıştır. Kısırlaştırılmış, çip uygulanmış ve aşıları yapılmıştır. Çocuklarla iyi geçinir. Eğitimi kolay bir ırktır. Ev veya küçük bahçeler için uygundur. Gofret yuvasını arıyor

Yaklaşık 1 yaşında Cocker Spaniel cinsi köpek Ataşehir Mahallesi 8019 sokak civarında bulunmuştur. Sahibinin Veteriner İşleri Müdürlüğümüzle irtibata geçmeleri rica olunur.
BİLGİLENDİRME

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.