+
YUKARI
BİLGİLENDİRME / Çiğbel Girişimcilik Eğitimi

ÇİĞLİ BELEDYESİ ve KOSGEB işbirliği ile düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitiminin amacı girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak ve girişimcileri iş planı kavramı ile tanıştırarak başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamaktır.

Bu nedenle girişimci ruhuna sahip kişilerin bilgi ve deneyim kazanımları ile eğitim sonunda girişimci adaylarının kendi iş fikirlerine yönelik iş planlarını hazırlayabilecek bilgi ve deneyimi kazanmaları hedeflenmektedir.

Bu maksatla Çiğli Belediyesi bünyesinde ÇİĞBEL GİRİŞİMCİLİK OFİSİ oluşturulmuştur.

KOSGEB’İN 30.000.-TL HİBE VE 70.000.-TL KREDİ DESTEĞİNDEN ÇİĞLİ’Lİ GİRİŞİMCİLERİ FAYDALANDIRMAK AMACIYLA BELEDİYEMİZİN AÇACAĞI KURS KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR.

06 - 16 Ocak 2015 tarihinde yapılacak olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sertifika kursu kontenjanı dolmuştur.

2015 yılı içerisinde her ay düzenlenecek olan kurslara başvuru kayıtları devam etmekte olup, başvurular kimlik fotokopisi ile bizzat Belediyemiz eski bina 4. kat Girişimcilik Bürosuna yapılması gerekmektedir. 

İlgililerin dikkatine;

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine katılabilmek için, kimlik fotokopileri ve ayrıca engel durumundan dolayı "girişimci engel tanımaz projesi" kapsamından yararlanmak isteyen girişimci adayları için sağlık raporu ya da engelli olduğunu belirtir kimlik fotokopisi ile büromuza bizzat müracaat gerekmektedir.

 

 

BİLGİLENDİRME

KISAYOLLAR

Sosyal medyadan takip ediniz :
İletişim Bilgilerimiz
TELEFON : +90 232 376 99 80 WHATSAPP : 0 538 011 4747 | E-POSTA ADRESİ : halklailiskiler@cigli.bel.tr | ADRES : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ARAMA MOTORU

Tasarım / Programlama : Çiğli Belediyesi | © 2017 Çiğli Belediyesi. Tüm Hakkı Saklıdır.